Real Madrid – RCD Espanyol 3:0 (vége) | Málaga CF – Villarreal 1:1 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Valencia 1:1 (vége)
SD Eibar – Getafe CF 2:1 (vége)
SD Eibar
2:1 (1:0)
Getafe CF
szombat 10.01.2015, 22:00 • Ipurua, Eibar • Primera División

Egy könnyen felejthető mérkőzés végén végül az Eibar örülhet, haza pályán tartotta a három pontot. A baszkok az első félidőben megszerezték a vezetést, majd a fordulást követően az 51. percben sikerült növelniük az előnyt. Ezt követően a Getafe próbálkozott ugyan, de játékukban nem sok fantáziát lehetett felfedezni. A 80. percben aztán egy jól eltalált lövéssel szépítettek a madridiak, de újabb gólt már nem sikerült szerezniük, így a Getafe vesszőfutása tovább folytatódik a bajnokságban.
    Köszönöm a figyelmet! (23:58:36)

90+4

90+4
    A mérkőzés utolsó támadását a Getafe vezette, a vendégek ugyanakkor veszélyes területre már nem tudták bejátszani a labdát.

90+2
    Az Eibar már az idővel is játszik, a hazaiak próbálják lassítani a játékot.

90+1
    Capa végezte el a hazaiak szögletét, nem lett belőle veszély.

90
    Négy perc lesz a ráadás.

90
    Alexis helyett Yoda érkezett.

89
    Kisebb szabálytalanság után az Eibar végezhetett el szabadrúgást a középpályáról, a hazaiak nem sokáig tudták megtartani a labdát.

88
    Mezőnyben megy a harc a labdáért, a végére valamelyest megélénkült a mérkőzés.

87
    Lara jött be a lecserélt Berjon helyett.

85
    A Getafe végezhetett el szabadrúgást mintegy 28 méterről, ilyen távolságból is megpróbálkoztak egy lövéssel, Irureta kapusnak azonban ez könnyű zsákmány volt.

84
    Capa kapott sárga lapot buktatásért.

83
    Szabálytalanság után az Eibar végezhetett el szabadrúgást a középpályáról, a hazaiak hamar elveszítették a labdát.

82
    A vendégek góljával akár még egy izgalmas hajrá is kialakulhat, még van idejük, hogy legalább egy pontot megszerezzenek.
    Diego CASTRO - 2:1

80
    A Getafe gólt szerzett!
    DIEGO CASTRO kapott pontos labdát a hazaiak tizenhatosa előtt, majd 17 méterről megeresztett lövését Irureta kapus nem védhette, a labda a jobb sarokba csapódott.