Kaposvári VK - Valdor Szentes 13:12 (vége) | BVSC Wáberer - RACIONET Honvéd 5:9 (vége)
Tiszavirág Szeged Diapolo - Debreceni VSE 9:7 (vége) | PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket 11:10 (vége)
Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC Waterpolo 18:3 (vége)
BVSC Wáberer - RACIONET Honvéd

5:9

(2:1, 0:5, 2:2, 1:1)

szombat 10.01.2015, 17:00 • Szőnyi úti uszoda • E.ON Férfi OB I

Rangadónak indult, sima meccs lett belőle! A BVSC jól kezdte a találkozót, de a második negyed rövidzárlatát a Honvéd nagyon megbosszulta. Ezt követően a kispestiek már csak az eredmény tartására játszottak, így összességében megérdemelten nyertek. Köszönöm ma esti figyelmüket, tartsanak velünk, további vízilabda közvetítéseink során is! További szép estét kívánok! (18:05:53)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Emberfórban fölé pattintanak a jobb szélről a vendéglátók.

32
    Hazai labdaszerzés a végére.

31
    Vad Lajos kér időt, bő egy perccel a találkozó vége előtt.

31
    Kiss bombáját Györke kiüti a jobb felsőből.

30
    A vendégek már nem erőltetik a góllövést, de kontra miatt marad náluk a labda.

30
    A blokkról levágódik a hazaiak kinti kísérlete, ezzel az utolsó szalmaszál is elúszott a BVSC számára.

29
    Emberfórba kerül a BVSC, de Marcz Tamás előbb időt kér.

29
    Bár nem jut el lövésig a Honvéd, Kissék taktikusan végig játsszák a támadóidejüket.

28
    Hátul szerelnek tisztán a hazaiak.

27
    Pásztor támadófaultja után jöhet a Honvéd.

27
    Kontra a Honvéd ellen.

26
    A túl oldalon KISS GERGELY lő elhajlásból a jobb oldalról a bal felsőbe emberelőnyben! (5:9)

25
    AMBRUS FERENC használja ki a fórt és húzza a labdát centerből a hálóba! (5:8)

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, negyedszerre is a hazaiak hozzák el a labdát.

Bár a negyed közepén a hazaiak visszajöttek a mérkőzésbe, a végén a Honvéd megrázta magát és két emberelőnyt kihasználva, visszaállította a négygólos vezetést. Nagyon nehéz dolga lesz a BVSC-nek, ha még pontot szeretne szerezni.

24
    Nem jut el kapura lövésig a BVSC , ezzel vége a harmadik negyednek.

24
    Kontra a vendégek ellen. Öt másodperccel a negyed vége előtt Marcz Tamás időt kér.