HSC Csíkszereda – Dab.Docler 1:4 (vége) | Corona Brasov Wolves – DVTK Jegesmedvék 2:6 (vége)
HSC Csíkszereda
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Dab.Docler
szombat 10.01.2015, 17:00 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

Magabiztos győzelmet aratott a Dunaújváros, végig uralta a második és a harmadik harmadot is, jól védekeztek és eredményesen támadtak. A HSC-n a fáradtság jelei is látszottak, sok volt a pontatlanság és a hiba támadásban és védekezésben egyaránt.
    Holnap HSC-Miskolc, tartsanak velünk! (18:59:06)

60:00

59:00
    Mestyán várt egy korongot középen, de nem érte el.

56:11
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    AZARI ZSOLT húzott el a bal oldalon, majd kinézte a hosszú sarkat és kegyetlenül bevágta, és ezzel el is döntötte a mérkőzést.

54:20
    Bíró Mátyás helyzetben, a vendégek védői tisztáznak.

53:15
    Bedobás következik a HSC harmadában.

52:10
    Papp Szabolcs maradt lent a jégen, a kezét fájlalva elhagyja a játékteret.

52:00
    Mihály kerül nagy helyzetbe, de rosszul céloz a kapu előtt.

50:36
    Spady lőtt a kék vonalról, Bíró Tamás pedig nem tudott eredményes lenni a kipattanónál.

49:26
    Galanisz volt ziccerbe, de elrontotta a korongátvételt.

48:57
    Papp lőtt laposan, Kalnins megint véd.

47:48
    Jól kidolgozott akicó után Spady tüzel, Kalnins védeni tud!

47:12
    Szappanos kap 2 percet gáncsolásért.

46:55
    Azari két nagy csel után ziccerbe kerül, Raitums védi a lövését.

46:22
    Nagy lövése pattan meg Farkas botján, nem sokkal ment fölé.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 30. Satek (Satek, Zs) – 7. Papp (Szepessy), 31. Azari (Galanisz, Pozsgai), 35. Somogyi (Papp, Szepessy), 57. Azari

HSC Csíkszereda: Raitums (Ruczuj) – Bors, Salló, Heffernan, Satek, Miály, Molnár Zs., Tranca, Papp, Spady, Bíró O., Bíró M., Nagy, Bíró T., Farkas, Gecse
    Dab.Docler: Kalnins (Hajek) – Hruby, Martine, Galanisz, Azari, Szappanos – Eskelinen, Somogyi, Pozsgai, Hüffner, Gröschl – Szepessy, Papp, Nagy R., Mestyán, Peterdi – Kovács V. L., Magosi, Léránt, Erdélyi

Játékvezetők: Gergely Lehel, Topirceanu Cosmin, Trandafir Mihai, Sikó Szilárd