SD Eibar – Getafe CF 2:1 (vége) | UD Almería – Sevilla 0:2 (vége) | Athletic Bilbao – Elche CF 1:2 (vége)
Granada – Real Sociedad 1:1 (vége) | Barcelona – Atlético Madrid 3:1 (vége)
Athletic Bilbao
1:2 (0:1)
Elche CF
vasárnap 11.01.2015, 17:00 • San Mamés, Bilbao • Primera División

Az Elche múlt héten döntetlen ért el a Villarreal otthonában, ezúttal viszont győzelemmel távozik Bilbao-ból. A vendégek már az első félidőben megszerezték a vezetést, majd a második játékrész 53. percében növelni is tudták előnyüket. Ezt követően gyakorlatilag végig nyomtak a baszkok, de csak szépíteniük sikerült, így meglepetésre az Athletic pont nélkül maradt hazai környezetben.
    Köszönöm a figyelmet! (18:56:47)
    Athletic Bilbao - Elche CF 1:2

90+5

90+5
    Laporte ívelte hosszan előre a labdát, de arra nem volt csapattárs.

90+3
    Jonathas helyett Pelegrín érkezett.

90+3
    Viguera fejezte be lövéssel a hazaiak támadását, kísérlete mellé ment.

90+2
    Változatlanul megy előre a Bilbao, a hazaiak még reménykednek a pontszerzésben.

90
    Öt perc ráadás következhet.

89
    A Bilbao beszorítja ellenfelét, de a fegyelmezett védelemmel szemben nem igazán tud mit kezdeni.

88
    Gonzalez kapott sárga lapot belépőért.

86
    Susaeta ívelte középre a hazaiak szabadrúgását, Tytoń kapus szépen lehúzta.

85
    Suarez buktatott, a Bilbao ívelhet beismét szabadrúgást a vendégek tizenhatosára.

84
    A hazaiak íveltek be szabadrúgást az Elche tizenhatosára, de Aduriz már lesen volt. Szabadrúgás kifelé.

83
    Rodriguez helyett Herrera a pályán.

82
    Szabálytalanság után a Bilbao ívelhet be szabadrúgást a vendégek kapuja elé.

81
    San Jose ívelte be a labdát a vendégek tizenhatosára, középen tisztáztak a védők.