SD Eibar – Getafe CF 2:1 (vége) | UD Almería – Sevilla 0:2 (vége) | Athletic Bilbao – Elche CF 1:2 (vége)
Granada – Real Sociedad 1:1 (vége) | Barcelona – Atlético Madrid 3:1 (vége)

A Bilbao gólt szerzett!
    A néhány perce csereként beállt MIKEL SAN JOSÉ kapott jó labdát a vendégek tizenhatosánál, lövésénél Tytoń kapus tehetetlen volt.
    Fayçal FAJR - 0:2

53
    Az Elche gólt szerzett!
    FAYÇAL FAJR növelte a vendégek előnyét a második félidő elején. Az Elche játékosa jó labdát kapott, közelről pedig a befejezéssel sem akadt problémája.
    Victor RODRÍGUEZ - 0:1

17
    VICTOR RODRÍGUEZ-nek sikerült bejátszani a labdát a hazai védelem mögé, a vendégek játékosa hat méterről lőtt a kapuba.

Gólok: 73. San José – 17. Rodriguez, 53. Fajr

Lapok:   18. Balenziaga (ATB), 55. Viguera (ATB), 80. Toquero (ATB) – 44. Lomban (ELC), 64. Suarez (ELC), 72. Rodriguez (ELC), 80. Cisma (ELC), 88. Gonzalez (ELC)

Athletic Bilbao: Iraizoz – Iraola, Etxeita, Laporte, Balenziaga – Iturraspe (66. San José), M. Rico – Susaeta, de Marcos (55. Viguera), Muniain (67. Pinedo) – Aduriz
    Cserék: Herrerín – Toquero, San José, Etxebarria, I. Gómez, Gurpegi, Viguera

Elche CF: Tytoń – Dam. Suárez, Roco, Lombán, Cisma – Pašalić, Adrián González – Ñíguez (70. Coro), Rodríguez (83. Herrera), Fajr – Jonathas (90. Pelegrín)
    Cserék: Freixanet Viejo – C. Herrera, Coro, Ángel, Pelegrín, Albacar, Fragapane

Játékvezetők: Iglesias – Costoya, Ramos