SD Eibar – Getafe CF 2:1 (vége) | UD Almería – Sevilla 0:2 (vége) | Athletic Bilbao – Elche CF 1:2 (vége)
Granada – Real Sociedad 1:1 (vége) | Barcelona – Atlético Madrid 3:1 (vége)
FC Barcelona
3:1 (2:0)
Atlético Madrid
vasárnap 11.01.2015, 21:00 • Camp Nou, Barcelona • Primera División

A Barca egy év és nyolc hónap után legyőzte az Atletico Madridot. A csatár trió mindhárom tagja betalált, a másik oldalon pedig Mandzukic volt eredmény. Az első félidőben már kettővel ment a Barca Neymar, és Suarez találatával.

A második félidőben egy vitatható büntetőt kapott az Atletico, amit Mandzukic váltott gólra. A meccs végig jó volt, szinvonalas volt, az Atleticonak nem jött össze a második gól, a Barcanak viszont összejött a harmadik, Messi révén, aki ezzel el is döntötte a meccset. Megérdemelt a katalánok győzelme, otthon tartotta tehát a három pontot a Barcelona. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:56:40)

90+3

90+3
    Mandzukic lesen tartózkodott.

90+3
    Koke labdája jól jött be ugyan, de a lecsorgót Rafinha kivágta.

90+3
    Szabadot kapott az Atletico. Koke a labda mögött.

90+1
    Pedro érkezik Suarez helyére.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Eldugja a labdát a Barca, a közönség ünnepel. Jól játszottak a fiúk ma.

89
    Rakitic helyére érkezett Rafinha.
    Lionel MESSI - 3:1

87
    A Barca gólt szerzett!

LIONEL MESSI végleg eldönti a mérkőzés sorsát. Rakitic tálalása ugyan nem jó Messinek, de Garciaról visszapattant a csatár elé, aki köszöni szépen, és bepöccintette a bal alsóba. 3:1 ezzel a katalánoknak.

86
    Garcia szabálytalankodott Neymarral szemben.

85
    Tiago középre tartó lövését Bravo könnyedén fogta.

84
    Neymar tette be a bal szélről a második hullámban érkező Messinek, akinek a lapos lövését Moya védte.