Norvégia – Magyarország_dup 28:26 (vége)
Norvégia
28:26 (14:15)
Magyarország_dup
vasárnap 11.01.2015, 11:00Felkészülési mérkőzések

Jól kezdtek a norvégok, de átlövőinknek köszönhetően megfordítottuk az állást, három góllal is vezettünk, két gól volt a félidei különbség. A második játékrészt borzalmasan kezdtük, volt úgy, hogy emberelőnyből kaptunk két gólt, de mi nem találtunk be. A norvégok így előnybe kerültek, öt perccel a vége előtt egyenlítettünk, de a végjátékot jobban hozta az ellenfél, megérdemelten nyertek.

Így a magyar csapat a harmadik meccsét is elveszíti a spanyol tornán az új szövetségi kapitánnyal, reméljük mindenki tanul a hibákból, és eredményesebb lesz a folytatás. (12:32:29)

60
    Mérkőzés vége. (28:26)

60
    HARSÁNYI időn túli hetesből szépít. (28:26)

60
    O'SULLIVAN talpról lő a hálónkba, elment a meccs. (28:25)

60
    Éppen egy perccel a vége előtt norvég időkérés jön. (27:25)

59
    Nagy Laci talpról lő, nem gond Christensennek ez sem. (27:25)

58
    GULLERUD a szélről eredményes egy pattintott lövés után. (27:25)

57
    Szöllősi Balázs talpról lő, ezt is védi Christensen. (26:25)

56
    Christensen kisebb szerencsével véd, Mikler is megteszi ezt Lie Hansen lövésénél. (26:25)