6 6
Eden Megan Chang
0
3 2
kedd 13.01.2015, 16:14 • Central Court, Fort De France • ITF - Fort De France - ITF FORT DE FRANCE (kemény borítás)

Nehezen lendült bele Naomi a mérkőzés elején, fogadóként alig nyert labdamenetet, ellenfele azonban simán hozta a szerváit. 2:2 után szerencsére brékelőnybe került Totka, amit a szett végén meg is tudott duplázni, ezzel könnyedén nyerte az egyébként elég hosszú első szettet.

A második játszmában Totka még magabiztosabban adogatott, a mérkőzés során a luxemburgi lány egyszer sem tudta elvenni honfitársnőnk adogatását, Naominak azonban ismét kétszer sikerült ez a bravúr. 28 perc elég volt ahhoz, hogy a második szettet is besöpörje Totka, így két szettben simán győzött 68 perc alatt. Naomi a Martinique-i tenisztorna második fordulójába jutott!

Totka Naomi – Eden Megan Chang: 2-0!
    6:3, 6:2!
    ---- (17:31:40)

Mérkőzés vége

6:2
    Megvan!! Totka Naomi negyedszer is elveszi Eden Megan Chang adogatását, ezzel a második szettet is hozza. 6:3, 6:2 arányban kiveri a luxemburgi lányt és bejut a Martinique-i tenisztorna második fordulójába!

40-15
    Labdamenet győztese Chang.

40-0
    Egy kettős hiba következtében jut Totka három bréklabdához, ami egyben három játszma- és mérkőzéslabda!

40-0
    Labdamenet győztese Totka.

30-0
    Közel a bréklabda. Elméletileg két labdára a győzelemtől Naomi!

30-0

15-0

5:2
    Sikerült hoznia ezt a szerváját is Totkának, ahogy eddig mindegyiket. 5:2! A győzelem kapujában Naomi, ezt innen már nem szabad elveszíteni.

5:2
    Játék győztese Totka.

40-15
    Fontos játék, amivel megszilárdíthatja Naomi ezt a brékelőnyt.

40-15

30-15

15-15

15-0

4:2
    Totka Naomi elveszi Eden Megan Chang adogatását, megvan a brékelőny a második szettben is, 4:2!