Hungerit Szentes - SKIF Moszkva 11:6 (vége)

(3:4, 3:1, 3:0, 2:1)

csütörtök 15.01.2015, 20:00 • Szentesi uszoda • Női Euroliga

Hungerit Szentes: Bolonyai, Gundl – Győri, Hevesi, Van Der Sloot 1, Miskolczi, Gémes 1, Pócsi, Kádár, Rácz, Bujka 6, Kövér-Kiss 2, Pengő 1.

SKIF Moszkva: Usztyukina, Andrusko – Kiszeljeva, Boriszova 2, Rijabova, Kotancsian, Andrejeva, Bakramejeva, Koprova, Kravcsenko 2, Szavickaja 1, Badiskina, Szerzanfova 1. (21:15:47)

Az első félidő fordulatos volt, mindkét csapat vezetett. A második félidőre a magyar csapat felőrölte ellenfelét és végül sima győzelmet aratott. A szentesiek jobban bírták kondícióval az összecsapást.
    Bujka Barbara szenzációs játékkal segítette győzelemhez a Szentest, hat gólt szerzett a center.
    Pénteken a svájci Kreuzlingen ellen folytatja a szereplését Tóth László csapata.
    A mai napon a csoport másik mérkőzésén a Kirisi 15-10-re verte a Matarót.

Hungerit Szentes – SKIF Moszkva 11:6

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    MARIJA BORISZOVA szépített emberfórból. (11:6)

27
    GÉMES ANETT használt ki egy emberelőnyös szituációt. (11:5)

25
    Hatodik gólját is megszerezte BUJKA BARBARA, fantasztikus teljesítményt nyújt. (10:5)

3:0-ra nyerte a harmadik játékrészt a Szentes, ezzel lehet, hogy a mérkőzést is eldöntötte. Bujka már ötgólos, vele nem bírnak az oroszok.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    BUJKA BARBARA nagyszerű, ezúttal centerből lőtt gólt. (9:5)

23
    Büntetőből BUJKA BARBARA növelte tovább a szentesi előnyt. (8:5)

18
    KÖVÉR-KISS RÉKA akciógólt szerzett. (7:5)

17
    Elkezdődött a harmadik negyed.

A második negyed jól sikerült a Szentesnek és Bujka remek játékának köszönhetően átvette a vezetést.

16
    Vége a második negyednek.

16
    Vendég időkérés.

16
    BUJKA BARBARA talált be ismét, ezúttal szabaddobásból. (6:5)

16
    MARIJA BORISZOVA egalizált, nem tud ellépni a Szentes. (5:5)

13
    Emberfórban BUJKA BARBARA volt eredményes. (5:4)

9
    CATHARINA VAN DER SLOOT ötméteresből egyenlített. (4:4)

9
    Elkezdődött a második negyed, megint Szerzanfova hozta el a labdát.

Fordulatos a mérkőzés, kétszer vezetett már a Szentes és kétszer a SKIF, végül a vendégek zárták előnnyel az első negyedet.

8
    Vége az első negyednek.

8
    ANNA KRAVCSENKO révén előnnyel várhatja a második negyedet a Moszkva. (3:4)

8
    KÖVÉR-KISS RÉKA 13 másodperccel a negyed vége előtt egyenlített akciógólból. (3:3)

8
    A negyed vége előtt ALENA SZERZANFOVA révén szerzi meg a meccsen először a vezetést a SKIF. (2:3)

6
    Emberelőnyben MARIJA SZAVICKAJA-tól érkezett a válasz a túloldalon. (2:2)

6
    BUJKA BARBARA juttatta ismét előnyhöz a hazaiakat. (2:1)

5
    ANNA KRAVCSENKO egyenlített orosz részről. (1:1)

4
    Bujka hagyott ki egy ötméterest.

3
    PENGŐ NIKOLETT centerből szerzett gólt. (1:0)

1
    Elkezdődött a mérkőzés, Szerzanfova hozta el a labdát.

Hungerit Szentes: Bolonyai, Gundl – Győri, Hevesi, Van Der Sloot, Miskolczi, Gémes, Pócsi, Kádár, Rácz, Bujka, Kövér-Kiss, Pengő

SKIF Moszkva: Usztyukina, Andrusko – Kiszeljeva, Boriszova, Rijabova, Kotancsian, Andrejeva, Bakramejeva, Koprova, Kravcsenko, Szavickaja, Badiskina, Szerzanfova

Szentesen rendezik meg a női vízilabda Euroliga C csoportját, amelyben a hazai környezetben vízbe szálló Hungerit ellenfele a SKIF Moszkva, a szintén orosz Kirisi, a svájci Kreuzlingen és a spanyol Mataro lesz. A csoportból az első és második helyezett jut a legjobb nyolc közé.
    A Szentes a SKIF Moszkva ellen kezd csütörtök este, és ez a meccs akár a továbbjutásról is dönthet. Tavaly a Szentes a csoportkörben "elvérzett", reméljük most több sikerrel járnak Tóth László tanítványai.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 20:00 - kor kezdődik..