PLER-Budapest
28:38 (17:20)
Grundfos Tatabánya KC
péntek 16.01.2015, 18:30 • Lőrinci sportcsarnok • Felkészülési mérkőzések

Felkészülési mérkőzésnek megfelelően inkább a kísérletezés volt a két csapat célja, a védekezéssel egyik oldalon sem nagyon törődtek.
    Az első félidő háromgólos vendégelőnnyel zárult, majd a fordulást követően az első gólt ugyan a hazaiak szerezték, de ezt követően egyre inkább belelendült a Tatabánya, Harsányiék hamar dűlőre vitték a mérkőzést.
    A hajrában a vendégek gyors gólokat is szereztek, végül meglett a tíz közte.
    Köszönöm a figyelmet! (19:45:54)

60
    Mérkőzés vége. (28:38)

60
    A PLER vezetett támadást, a hazaiak megint eladták, JUHÁSZ egyedül végigvitte. A hazaiaknak már nem maradt idejük támadást vezetni. (28:38)

60
    A vendégek szereztek labdát, JUHÁSZ-t indították elől, higgadtan fejezte be. (28:37)

59
    NAGY lőtte át könnyedén a hazaiak falát, Tóth tehetetlen volt a kapuban. (28:36)

58
    MIKITA JAKUB eresztett el egy bődületes löketet jobb kettőből, bombaként csapódott a jobb felsőbe. (28:35)

57
    A PLER jutott büntetőhöz, Laurenc hétméteresét viszont Paul védte. (27:35)

56
    DÉNES fejezte be a vendégek akcióját, balátlövőből volt eredményes. (27:35)

56
    A Tatabánya időt kért. (27:34)

55
    A vendégek támadásban eladták a labdát, LEIMETER egyedül végigrohant vele, ziccerben Paulnak nem volt esélye. (27:34)

54
    LEIMETER emberhátrányban is gólt tudott szerezni, betörésből csökkentette a PLER hátrányát. (26:34)

54
    A Tatabánya labdát szerzett, azonnal leindított, HARSÁNYI volt a befejező ember. (25:34)

53
    A vendégek hamar kihasználták az emberelőnyt, HARSÁNYI pattintott középről okosan. (25:33)

53
    Csontos kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhat a Tatabánya. (25:32)

52
    JUHÁSZ vágott nagy gólt középről, nem léptek ki rá a hazaiak. (25:32)

51
    CSONTOS-t sikerült ismét megjátszani középen, befordulása után már nem volt nehéz dolga. (25:31)

50
    NAGY emelkedett magasra, majd a szaggatottról varrta be. (24:31)

50
    LEIMETER átlövése a kapuban, jobb kettőből talált be. (24:30)

49
    HARSÁNYI állt oda a Tatabánya büntetőjéhez, nem hibázott bele. Ezzel megvan a vendégek harmincadik gólja. (23:30)

PLER-Budapest: Tóth, Kránitz, Váczi (kapusok) – Mikita Jakub, Kuchi, Rédai, Uzonyi, Bak, Auth, Csontos, Tóth Patrik, Gyene, Leimeter, Stranigg, Laurenc, Mikita Matej, Vizler Máté
    Grundfos Tatabánya KC: Paul, Boros (kapusok) – Diaz, Harsányi, Juhász, Vaskó, Bodó, Dénes, Mazák, Nagy, Boskovic, Törő, Katzirz, Vizler Balázs

Játékvezetők: Buza, Cserszegi