Aston Villa FC – Liverpool F.C. 0:2 (vége) | Burnley FC – Crystal Palace 2:3 (vége) | Leicester City – Stoke City 0:1 (vége)
Queens Park Rangers – Manchester United 0:2 (vége) | Swansea City – Chelsea F.C. 0:5 (vége) | Tottenham Hotspur – Sunderland AFC 2:1 (vége)
Newcastle United – Southampton FC 1:2 (vége)
Leicester City
0:1 (0:0)
Stoke City
szombat 17.01.2015, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Barclays Premier League

Nem sikerült a pontszerzés az első félidőben jól játszó Leicesternek. A második játékrészben a vendégek jobbnak bizonyultak és Krkic szép góljával elvitték a három pontot. A hazaiak új támadója, Kramaric csak 25 percet kapott, ez alatt nem volt komoly lehetősége és a társainak ehhez 90 perc sem volt elég. (17:54:04)

90+3

90+2
    Kramaricra mászott rá egy kicsit Bardsley, hogy elfejelje a labdát, de a játékvezető nem látta szabálytalnnnak.

90+1
    Crouch jó 41 méterről kapura emeli a labdát, de nem találja el jó és Hamer is visszaért, a labda pedig kiment.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Kramaric elől takarít Bardsley a bal szélen.

88
    Krkic szögletet kipattan a rövid saroknál Koncheskyről, jöhet az újabb sarokrúgás. A második Krkic beadást kifejeli a kapuja elől Morgan.

87
    A balról érkező beadást Simpson vágja ki, szöglet a vendégeknek.

86
    Nem tud komoly helyzetet kidogozni a Leicester, távol vannak az egyenlítéstől.

85
    Crouch túl hosszan emeli előre a labdát, ez is a hazaiak kapusáé.

84
    A második csere a Stoke Citynél: lemegy Moses, bejön Cameron.

83
    Ulloa nem éri el a beadást, ezt is fogja Begovic.

82
    Kramaricot könnyen elválasztják a labdától, a vendégeknél a labda.

81
    Krkic passza túl hosszú lett Crouch felé, Hamer kapusnál a labda.

80
    Az első csere a Stoke Citynél: lemegy Arnautovic, bejön Crouch.

78
    Aztán el is rontja a hazaiak kapusa, a kirúgása kimegy a jobb szélen. Bedobás a vendégeknek.

77
    Hamer figyelt, le is húzta Arnautovic beívelését.

76
    Egy jobbról érkező labdát Knockaert pörget kapura 12 méterről, de ez is mellé megy egy kicsivel.

75
    Drinkwater szépen szereli a jobb szélen Arnautovicot, a hazaiaknál a labda.

74
    Begovic fogj a beívelt labdát Kramaric elől, a vendégek jöhetnek.

73
    Eddig nem sokat lendítettek a cserék a hazai csapaton, ebből nem lesz egyenlítés.

72
    Lawrence tartott rá ellenfele lábára, szabadrúgás jó 40 méterről a vendégeknek.

71
    Szöglet a vendégeknek, de Moses jobb oldali beívelését fogta Hamer.

70
    Kettős csere a Leicester Citynél: lemegy Schlupp, bejön Lawrence és lemegy Nugent, bejön Ulloa.

69
    Drinkwater vágta taccsra a labdát Walters elől, bedobás a vendégeknek.

68
    Kramaric szép cselekkel tartotta a labdát, de a 20 méteres lövését könnyedén fogta Begovic.

67
    A Stoke hátul passzolgat, jól tartják a labdát.

66
    A vendégek mindjárt váltanak is , hátrébb húzódnak és a kontrákra várnak.

65
    A Rijekától frissen igazolt Kramaric tehát a pályán a hazaiaknál, lássuk mire lesz képes!

65
    Az első csere a Leicester Citynél: lemegy Vardy, bejön Kramaric.

64
    Össze kell szednie magát a Leicesternek, ha egyenlíteni szeretne.

63
    A Stoke City gólt szerzett!
    BOJAN KRKIC forgolódott a tizenhatos előtt, majd a védők takarásából ellőtte a labdát, ami a bal alsó sarokban kötött ki4

61
    A második félidőben aktívebbek eddig a vendégek.

60
    N'Zonzi került helyzetbe, de a 14 méteres lövését védte Hamer!

59
    Schlupp lökte el ellenfelét, szabadrúgás a felezővonaltól a vendégeknek.

57
    Whelan 15 méteres lövését bravúrral védi Hamer, majd kis kavarodás után rávetődik a labdára.

56
    Arnautovic bal oldali szögletét kifejelte a kapuja elől Morgan, nem lett belőle veszély.

55
    Krkic elől szögletre mentett Simson, a vendégek jöhetnek a bal sarokból.

54
    Arnautovic volt lesen, a hazaiaké a labda.

53
    Begovic jött ki a tizenhatos jobb széléig, de Vardy eltolta mellette a labdát viszont Bardsley tisztázni tudott előle.

52
    Knockaert jobb oldali szöglete rövidre sikerül, Wilson vágja ki a labdát a rövid saroknál.

51
    Knockaert jobb oldali szabadrúgásából szögelt lett, marad a hazaiaknál a támadás lehetősége.

50
    Szabadrúgás a hazaiaknak, Knockaert lökték el a jobb szélen.

49
    Begovicnak ugrott neki szándékosanWasilewski , mintha fejelni akarnak, de megúszta a második sárgát a hazai játékos

48
    Whelan 30 méterről bevállalta, de a lövése jócskán elkerülte a kaput.

47
    Kiváló labdát kapott Arnautovic a jobb szélen, de az öt és felesről az oldalhálóba lőtte a labdát.

46
    A Leicester City kezdte a második félidőt.

46

Lassan, álmosan kezdtek a csapatok, de a hazaiak a félidő második részére egyre jobban belelendültek. A vendégek nagyon távol vannak a góltól, a második félidőre át kell gondolniuk mit is szeretnének. A hazaiaknak nagy esélyük van ma nyerni a fásult Stoke ellen!

45+2

45+2
    Knockaert bal oldali szögletét könnyedé húzta le Begovic.

45+1
    Bardsley vágja ki a labdát Nugent elől, szöglet a hazaiaknak.

45
    Két perc lesz a hosszabbítás az első félidőben.

43
    Megint hátul adogatnak a vendégek, a csatárjaik nagyon elbújtak.

42
    Lassan beérik egy gól a Leicesternek, de a félidőben összeszedheti magát a Stoke is.

41
    Nugent a tizenhatos bal szélénél üresen kapta a labdát, de sokáig várt a beadással, visszaértek a védők és elakadt a labda.

40
    A játékvezető engedi a kemény játékot, Bardsley és Drinkwater összecsapásánál lazán továbbot int, pedig volt ott szabálytalanság.

39
    Schlupp bal oldali beadását Vardy hét méterről, fordulásból húzta kapura, de Begovic védeni tudott.

38
    Nugentnek lett hosszú az indítás, a vendégek jöhetnek kirúgással.

37
    Jól jött középre balról a szöglet, de Wolscheid nyolc méterről a kapu fölé fejelte a labdát.

36
    Szöglet a vendégeknek, Sipspnról pattant ki a bal oldali beadás.

34
    Wolscheid 30 méterről lőne, de elakad a labda egy védőben.

33
    Moseshez nem jut el Krkic passza, Morgan hozza el a labdát előle.

32
    Most a vendégek is próbálják tartani a labdát, hátul passzolgatnak.

31
    Walters elől kikíséri a belőtt labdát Hamer, a hazaiak jöhetnek kirúgással.

30
    A hazaiak az utóbbi percekben aktívabbak lettek, a vendégek térfelén egy a játék.

29
    Simpson hosszú bedobása berepült a kapu előtérbe, de ott fogta Begovic.

28
    Wilson rúgta ki a jobb oldalon a labdát Simpson elől, bedobással jöhetnek a hazaiak.

27
    Knockaert 18 méterről egyből ellőtte a Vardytól, jobbról kapott labdát, de kicsivel a kapu fölé ment a játékszer.

26
    Mosese volt lesen, a hazaiaké a labda.

25
    Bardley sérül meg egy ütközés után, ápolni kell.

24
    Knockaert íveli a kapu elé a szögletet, de Bardsley könnyedén kifejeli a vendégek kapuja elől.

23
    Schlupp újra a bal szélen, de most szöglet lesz a beadásból.

22
    Schlupp jól indult meg a bal szélen, de annál rosszabb a beadása, a vendégek jöhetnek már kirúgással.

21
    Bardsley is szabáltaylankodik, ellökte e középpályán Drinkwatert.

20
    Nugentet szerelte a tizenhatos előtt Muniesa, a vendégeké a labda.

19
    Arnautovic szépen kíséri ki az indítást Drinkwater elől, kirúgással jöhetnek a hazaiak.

18
    Wasilewski kapott sárga lapot Walters lerántásáért.

16
    Vardy jól kapta a labdát a jobb szélről, de a vendég védelem lekapcsolta a tizenhatosnál a támadót.

15
    Knockaert ívelte a kapu elé a labdát, de ezt fogta most Begovic.

14
    Bardsley ütközte le Nugent a bal szélen, de ez itt nem megengedett, szabadrúgás a hazaiaknak.

13
    Arnautovic lőtte el a labdát a szabadrúgásból, de Hamer könnyedén védte ezt a lövést.

12
    Krkic került a földre Konchesky által, szabadrúgás a vendégeknek 254 méterről!

11
    Moses vette célba a hazaiak kapuját, de 18 méterről fölé lőtte a labdát.

10
    Knockaert bal oldali szabadrúgása kicsit hosszú lett, a vége kirúgás a vendégeknek.

9
    Knockaert emelte a kapu elé a labdát, de sikerült kicsúsztatnia onnan Wilsonnak. Jöhet az első hazai szöglet.

8
    Újabb szabadrúgás a Leicesternek, Walters lökte el Kinget a vendég térfél közepén.

7
    Wilson rántotta le ellenfelét, szabadrúgás a hazaiaknak a félpályánál.

6
    N'Zozi passza hosszú Waltersnek, Hamer kapusnál így a labda.

5
    Boant szépe szereli a tizenhatos előtt Morgan, a hazaiak támadhatnak már.

4
    Most Morgannak kellett figyelnie ugyanott mint az előző esetnél, de sikerült taccsra vágnia a labdát.

3
    Arnautovic a jobb szélen próbálkozik, de nem tud elmenni Konchesky mellett, a hazaiaké már a labda.

2
    Óvatosan kezdenek a hazaiak, a középpályán passzolgatnak.

1
    A Stoke City kezdte a mérkőzést.

1

Leicester City: Hamer – Simpson, Morgan (C), Wasilewski, Konchesky – Knockaert, Drinkwater, King, Schlupp – Nugent, Vardy
    Cserék: Schwarzer – De Laet, Moore, Albrighton, Lawrence, Ulloa, Kramarić

Stoke City: Begovic – Bardsley, Wilson, Wollscheid, Muniesa – Whelan (C), N'Zonzi – Arnautovic, Krkic, Moses – Walters
    Cserék: Butland – Huth, Cameron, Ireland, Adam, Sidwell, Crouch

Játékvezetők: A. Marriner – C. Hatzidakis, M. Perry.

A Premier League 22. fordulójában a Leicester a Stoke csapatát fogadja.
    A Leicester jelenleg az utolsó a bajnokságba az eddig megszerzett 17 pontjával.Csupán négy győzelmük van az öt döntetlen és tizenkét vereség mellett, mai nagyon gyenge teljesítmény. Hazai pályán eddig tíz pontot szereztek és a legutóbbi, itthoni bajnokijukat pont nyertek az Aston Villa ellen 1-0-ra.
    A Stoke a tizenegyedik helyen áll, ők 26 pontot gyűjtöttek össze eddig. Idegenben 12 pontot tudtak szerezni eddig, de a legutóbbi ilyen meccsükön az Arsenaltól 3-0-ra kikaptak.
    A mai összecsapáson a Leicesternek talán az adhat erőt, hogy a legtuubbi öt meccsükön kétszer is nyerni tudtak és egy döntetlen is összejött, így talán feljövőben van a csapat. A Stoke is hasonlóan teljesített az utóbbi öt mérkőzésén, így ők is pontot remélnek ma délután. Érdekes mérkőzésnek nézünk ma elébe!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 – kor kezdődik.