Real Sociedad – Rayo Vallecano 0:1 (vége) | Valencia – UD Almería 3:2 (vége) | Villarreal – Athletic Bilbao 2:0 (vége)
RCD Espanyol – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége)
RCD Espanyol
1:0 (0:0)
Celta de Vigo
szombat 17.01.2015, 22:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

A mérkőzés képe alapján a döntetlen talán igazságosabb lett volna, az Espanyol a 90. percben szerezte három pontot érő találatát. A találkozó nagy része alatt a küzdelem kiegyenlített volt a pályán, a hazaiak a második félidő második felében játszottak aktívabban és veszélyesebben.
    A barcelonaiak ezzel a győzelemmel megelőzik a Vigót a tabellán, a Celta vesszőfutása egyelőre folytatódik, immáron kilenc forduló óta nyeretlen.
    Köszönöm a figyelmet! (00:02:49)
    CAICEDO - 1:0

90+3

90+3
    Sergio Garcia helyett Sánchez jött be.

90+2
    A hazaiak már jócskán az idővel is játszanak, próbálják kihúzni a hátralévő kevés időt.

90
    Két perc lesz a hosszabbítás.

90
    Az Espanyol gólt szerzett!
    Jobbról érkezett a hazaiak beadása, a csereként beállt FELIPE CAICEDO-hoz került a labda középen, aki hét méterről estében is kapu jobb sarkába tudta rúgni a labdát. Góljával könnyen lehet hogy három ponthoz juttatta csapatát.

88
    A hazaiak tartják a labdát, a Celta jobb haján a védekezéssel van elfoglalva.

87
    A hazaik végezhettek el szabadrúgást, Sergio Garcia lőtte be a labdát a tizenhatosra, a védők középen tisztáztak.

85
    Nolito kapott sárga lapot feltehetően reklamálásért.

84
    Krohn-Dehli helyett Sergio Gomez érkezett.

82
    A hazaiak a középpályáról ívelhettek be szabadrúgást, középen Caicedo lövése gyengére sikeredett, így a kapus könnyedén védett.

81
    Hernandez kapott sárga lapot belépőért.

80
    A hazaiak beívelt sarokrúgását középen Moreno el tudta ugyan fejelni, de próbálkozása célt tévesztett.

79
    Sergio Garcia kapott labdát a vendégek tizenhatosánál, majd megeresztett löketét Álvarez szögletre tolta. Ez is egy lehetőség volt!