Hungerit Szentes - Kinef Kirisi 7:9 (vége)

szombat 17.01.2015, 20:00 • Szentesi Uszoda • Női Euroliga

Hungerit Szentes: Bolonyai, Gundl – Győri, Hevesi 1, Van Der Sloot 1, Miskolczi, Gémes 1, Pócsi, Kádár, Rácz, Bujka 3, Kövér-Kiss 1, Pengő

Kirisi: Karnauk, Juskova – Zubkova, Prokopfjeva 1, Simonovics 3, Kurocskina, Krimer 2, Balai, Sokorina, Jakuseva, Kokrijakova 2, Ivanova 1, Rizskova

Köszönöm a figyelmet! (21:23:27)

9:7-re győzött a Kirisi a Szentes ellen. A Szentes egész meccsen futott az eredmény után és nem tudott végül pontot szerezni. A holnapi Mataro elleni ütközet fogja eldönteni a továbbjutást.

Szentes – Kirisi 7:9

32
    Vége a mérkőzésnek.

30
    CATHARINA VAN DER SLOT vágta be az ötméterest. (7:9)

29
    JEVGENYIJA IVANOVA lehet, hogy eldöntötte a meccset. (6:9)

29
    GÉMES ANETT tovább csökkentette a különbséget. (6:8)

28
    BUJKA BARBARA centerből eredményes. (5:8)

28
    ANASZTASZIJA SZIMANOVICS talált be ismét. (4:8)

25
    Elkezsdődött a negyedik negyed.

A harmadik negyedet megnyerte egy góllal a Szentes, de nagyon nehéz lesz fordítani.

24
    Vége a harmadik negyednek.

23
    Emberelőnyből növelte előnyét a Kirisi ANASZTASZIJA SZIMANOVICS révén. (4:7)

23
    HEVESI ANITA centerből szerzett gólt. (4:6)

21
    BUJKA BARBARA ötméteresből szépített. (3:6)

17
    Elkezdődött a harmadik negyed.

A második negyedet 3:0-ra nyerte meg a Kirisi, ezzel ellépett a Szentestől, nagy nehéz lesz innen fordítani.

16
    Vége a második negyednek.

15
    Elhúzott a Kirisi, XENIA KRIMER ezúttal a gólszerző. (2:6)

13
    Emberfórból ANASZTASZIJA SZIMANOVICS talált a hálóba. (2:5)

11
    JEVGENYINA KOKRIJAKOVA szerezte az oroszok akciógólját. (2:4)

9
    Elkezdődött a második negyed.

Háromszor jutott előnyhöz a Kirisi, de kétszer egyenlített a Szentes, végül mégiscsak előnnyel zárta az első negyedet az orosz csapat.

8
    Vége az első negyednek.

6
    Ötméteresből jutott előnyhöz ismét a Kirisi JEKATYARINA PROKOFJEVA révén. (2:3)

5
    KÖVÉR-KISS RÉKA emberfórból egyenlített. (2:2)

4
    JEVGENYINA KOKRIJAKOVA juttatta ismét előnyhöz az oroszokat. (1:2)

3
    BUJKA BARBARA ötméterest értékesített. (1:1)

1
    XENIA KRIMER emberelőnyből szerezte a meccs első gólját. (0:1)

1
    Elkezdődött a mérkőzés.

Hungerit Szentes: Bolonyai, Gundl – Győri, Hevesi, Van Der Sloot, Miskolczi, Gémes, Pócsi, Kádár, Rácz, Bujka, Kövér-Kiss, Pengő

Kirisi: Karnauk, Juskova – Zubkova, Prokopfjeva, Simonovics, Kurocskina, Krimer, Balai, Sokorina, Jakuseva, Kokrijakova, Ivanova, Rizskova,

A női Euroliga szentesi csoportkörének negyedik fordulójában a hazaiak a Kinef Kirisivel meccselnek. Az orosz csapat legyőzése nagy bravúr lenne és akkor szinte már továbbjutónak lehetne tekinteni Bujkáékat. Két nap után mindkét csapat 100%-os teljesítménnyel áll.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 20:00 - kor kezdődik..