1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Palota RSC 3:0 (vége)
26 25 25
Palota RSC
0
24 17 15
vasárnap 18.01.2015, 16:00 • Kaposvári Városi Sportcsarnok • Női röplabda Magyar Bajnokság

0:0
    Az utolsó szettben már nem volt kérdés, végig dominált a Kaposvár és megérdemelten nyerte meg a mérkőzést. Az első játszma volt igazából szoros, itt 20-15-ről azonban nem tudta behúzni a Palota, több esélyt pedig nem adtak a hazaiak és a végig remeklő Harmath, valamint Szombathelyi vezérletével hozták a kötelezőt. (17:13:08)

25:15
    Befejeződött a 3. szett.

25:15
    Harmath Zsófia hármat sáncolt az utolsó támadásnál, Horváth Alexandráé a végszó.