Serco UNI Györ
78:84 (26:12, 41:43, 55:57)
MTK-Budapest
csütörtök 22.01.2015, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Női NB I. A csoport

A beharangozóban azt írtuk, hogy a hazai győzelem erősen valószínű, de aki a labda gömbölyű alapon a meglepetéseket szereti, az kövesse a közvetítésünket, nos ez bejött.

A Győr a mérkőzés elején már tizenhat góllal is vezetett, de a második negyedben fokozatosan felzárkózott az MTK és a szünetben már ők vezettek.

A harmadik negyedben megtartotta előnyét az MTK, majd volt egy öt perces sorozatuk, amikor szinte nem tudtak hibázni, ekkor már kilenc ponttal is vezettek, s hiába hajrázott a Győr, az utolsó percben kettőre feljöttek, de ahogy a mérkőzés során, így ekkor is hibáztak. Ezt megtorolta az MTK és megszerezte a győzelmet. (19:49:44)

40:00
    Mérkőzés vége. (78:84)

39:58
    Vukov nem rontja el a büntetőt, itt a meglepetés! (78:84)

39:58
    Vukov betalál a palánk alól és még dobhat egy büntetőt. (78:83)

39:52
    Ivanovic triplája. (78:81)

39:48
    Orbán mindkét büntetőt csont nélkül bedobja. (75:81)

39:48
    Orbán dobhat két büntetőt. (75:79)

39:47
    Ivanovic triplakísérlete kijön a gyűrűről, a lepattanó a vendégeké. (75:79)

39:40
    Hazai időkérés, húsz másodperc alatt kellene négy pontot szereznie a Győrnek, ez gyakorlatilag lehetetlen kategória. (75:79)

39:40
    Orbán mindkét büntetőt bedobja. (75:79)

39:40
    Orbán dobhat két büntetőt Radocaj személyije után. (75:77)

39:34
    Vendég időkérés. (75:77)

39:34
    Laklóth triplakísérlete kijön a gyűrűről, az MTK-é a lepattanó. (75:77)

39:17
    Orbán lábához ér a labda, a Győr támadhat. (75:77)

38:53
    Vajda nem rontja el a büntetőket. (75:77)

38:53
    Túróczi hibája után Vajda dobhat két büntetőt, az MTK játékosa kipontozódik. (73:77)