DVTK Jegesmedvék – Fehérvár AV19 3:6 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
3:6 (0:2, 1:2, 2:2)
Fehérvár AV19
szombat 24.01.2015, 13:45 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

Fél gőzzel is lehozza a záró harmadot a Fehérvár AV19 U18-as csapata. A végén a miskolciak tartották magukat, ha Plesz nem véd ilyen jól, szorosabb is lehetett volna a végeredmény! (15:50:06)

60:00

59:40
    Szopos (MJJSE) és Baranyai (Volán) is kiszáll mára!

59:40
    Elmozdul a kapu, a miskolciak kettő az egyben törhettek előre.

59:07
    Tilos felszabadítás (MJJSE).

58:30
    Végig emberhátrányban a Volán fiataljai.

58:05
    Megkezdődik a meccs utolsó kettő perce.

57:53
    Felszabadítanak a fehérváriak.

57:43
    Zekov lövése felpörög, a buli a kékek harmadában lesz.

56:54
    Szabó Bence (Volán) áll ki kettő+kettő percre sportszerűtlen magatartásért!

56:30
    Szűcs durrant mellé középről.

55:55
    Zekov egészen közelről a kapáslövéssel, Plesz védeni tud!

55:35

55:13
    Kovács Olivér (Volán) áll ki kettő percre testre ütésért!

54:25
    Plesz a sokadik ziccert hárítja!

52:57
    Kovács Olivér jó helyről, középről lő a felső sarok mellé.

52:42
    Kipörög a korong a pályáról, a semleges harmadból folytatódhat a játék.

51:41
    Plesz véd szépen a lepkéssel, Győrfy lőtt a kék vonal elől!

51:34
    Plesz tenyerel rá a pakkra, bedobás jön.

50:17
    A Miskolc gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Szépítenek a miskolciak! SAMARAGLAI MARTON üt gólt Fazakas passza után! 3-6!

Gólpassz: Fazakas Levente és Bernáth Milán.

49:46
    A Volán gólt szerzett!
    GÓÓÓL! ERDEI ZOLTÁN triplázik, Kiss Patrik lövését még védi Kiss Bence, az ismétlést azonban már nem! 2-6!

Gólpassz: Kiss Patrik és Antal Arnold.

49:11
    Antal belőtt korongjába Kiss Patrik teszi bele az ütőjét, de mellé megy a pakk.

48:14
    Karda lép ki oldalt üresen, Plesz újabb védését láthattuk.

47:55
    A buli a semleges harmadból jöhet.

47:26
    Samaraglai ziccerben, hárít Plesz!

47:10
    Kiss Bence hibáját majdnem sikerül kihasználnia a hazaiaknak!

45:46
    Szopos verekszi ki magának a helyzetet, egészen közelről, fonákkal próbálkozik, de véd a fehérvári kapus!

44:15
    GÓÓÓL! Válaszol az MJJSE! GYŐRFY TIHAMÉR ugrik ki ziccerben, higgadt megoldás, 2-5!

43:05
    Szép csel Kovács Olivértől, ezzel viszont túl közel kerül a miskolci kapushoz.

41:54
    GÓÓÓL! Növeli előnyét a Fehérvár AV19! TÓTH RENÁTÓ marad üresen, nem zavarják, megnézi a felső sarkot, pontosan céloz! 1-5!

Gólpassz: Szabó Dávid.

41:35
    Tilos felszabadítás (Volán).

40:53
    Szabó Bence lapos lövése megy el a hosszú alsó mellett.

40:10

40:01

2-1-re nyeri a középső harmadot a fehérvári alakulat, ezzel már 4-1 az eredmény. A vendégek nem adják fel, kettős emberelőnyből szépítettek, ám a mérkőzést továbbra is a kék mezesek dominálják.

35:43
    Teljesen beszorulnak a sárga mezesek, Antal távoli bombáját nyeri el Kiss Bence!

34:58
    Laczkó (MJJSE) pihen kettő percet!

34:50
    Kiegészülnek a fehérváriak.

34:42
    Samaraglai tüzel a kék vonalról, nincs kipattanó.

34:28
    Kiss Bence tenyerel rá a lecsorgó korongra. Buli a Miskolc harmadából.

33:46
    Szűcs távoli lövésébe nem sikerül belepiszkálni, így is veszélyes volt!

32:59
    GÓÓÓL! Kettős előnyből szépít a MJJSE! GYŐRFY TIHAMÉR lövése utat talál a fehérvári kapuba! 1-4!

Gólpassz: Szűcs István Gábor.

32:50
    Kettős emberelőnyben a Miskolc: Takács (Volán) száll ki kettő percre fogásért!

31:35
    Járossy (Volán) akadályozásért pihen kettő percet!

31:09
    GÓÓÓL! Emberelőnyös találattal növeli előnyét a fehérvári alakulat! Szépen jár a korong, SZABÓ DÁVID lő messziről, nagy a tumultus a kapus előtt, a korong a hálóban! 0-4!

Gólpassz: Erdei Zoltán és Vizi Dániel.

30:52
    Erdei keresztpassza pontatlan.

30:10
    Bernáth (MJJSE) akadályozásért két percre leül!

30:10
    Kiss Patrik teljesen üresen, közelről, kapásból, Kiss Bence véd!

29:41

28:50
    Zekov életerős lövését fogja Plesz!

28:29
    Karda megy el a bal oldalon, félmagas kísérletét védi Plesz.

28:17
    Újabb Volán kapuvas!

27:44
    Kiegészülnek a "hazaiak".

27:22
    Kiütik a korongot a harmadból a fehérváriak.

26:58
    Még így is kettő az egyben lépnek ki a kékek, Kovács Olivér lövését hárítja Kiss Bence!

26:42
    Kiegészül a Miskolc, öt a három ellen megy tovább a játék.

26:30
    Szopos előtt üres a kapu, éles a szög, kapuvas!

25:44
    Takács (Volán) is kiszáll, négy a három ellen a Miskolc!

25:40
    Négy a négy ellen a csapatok a jégen.

25:32
    Vizi (Volán) is pihen kettő percet, ő magas bottal való játék miatt!

25:22
    Horváth lő középről, a lapos kísérlet a kapuvasról megy oldalra!

24:57
    Felszabadítanak a sárga mezesek.

24:42

24:30
    Teljesen beszorul a Miskolc.

22:51
    GÓÓÓL! Emberelőnyös találattal növelik előnyüket a fehérváriak! Szita Donát lövését még védi Kiss Bence, ám a kipattanónál könnyű dolga van HORVÁTH RICHÁRD-nak, aki gyakorlatilag a fekvő kapus mellett emel könnyedén a hálóba! 0-3!

Gólpassz: Szita Donát és Vizi Dániel.

22:10

21:36
    Dankó (MJJSE) ül le kettő percre testre ütésért!

21:36
    Baranyai kétszer i teszteli Kiss Bencét, a kapus a helyén.

20:59
    Erdei kapáslövése levágódik az előtte álló bekkről.

20:01

Nagyon jól kezdte a mérkőzést a fehérvári gárda, alig telt egy egy perce, Erdei révén már a kékeknél volt az előny. A 6. percben duplázott a Volán fiatalja, a higgadtan értékesített ziccer után már nem esett több találat, így két gólos vezetéssel mehetnek pihenőre Kóger István tanítványai. A Fehérvár AV19 dominálja eddig a mérkőzést.

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:56
    Szűcs iramodik meg a jobb oldalon a palánk mellett, befele húz, majd a hosszú felső mellé lő.

19:27
    Kiss Patrik lövését Samaraglai blokkolja.

19:20
    Beszorul a Miskolc.

19:05
    Belül vagyunk az első harmad utolsó percében.

18:50
    Kovács Olivér ezúttal laposan, zár a mamut, majd Kiss Bence rátenyerel a pakkra.

18:20
    Mindkét alakulat kiegészül.

17:58
    Kovács Olivér félmagas lövése kipattan Kiss Bencéről, az eset után lökdösődés alakul ki, de nem lesz újabb kiállítás.

17:05
    Beszorul a Miskolc, Antak távoli löketét védi mamuttal Kiss Bence.

16:19
    Takács (Fehérvár) és Fazakas (Miskolc) pihennek kettő percet bottal lökésért! Négy a négy ellen a csapatok a jégen!

15:55
    Takács Bence csúnyán eladja a korongot, Herczeg lecsap rá, de Plesz egy védéssel kisegíti a bekket!

15:39
    Felpörög egy fehérvári lövés, a buli a miskolciak harmadából következhet.

14:49
    Fürst távoli, lapos kísérletét védi Kiss Bence.

13:34
    Kovács Olivér próbálkozik a kör aljáról, éles a szög, Kiss Bence előre dőlve hárít.

12:46
    Kiegészül a Fehérvár AV19.

12:42
    Győrfy Tihamér öt méterről, középről lő, Plesz szépen hárít a botossal, a korong a hosszú felsőbe tartott!

12:01
    Üres a kapu Plesz mögött, a miskolciak nem tudják kihasználni!

11:30
    Felállnak a "vendégek", Szopos lövése azonban elkerüli a fehérvári kaput.

10:46
    Négyesi Armand (Fehérvár) pihen kettő percet gáncsolás miatt!

10:19
    Négyesi lövését a botossal védi Kiss Bence.

09:50
    Jarossy távoli kísérletét blokkolják a sárga mezesek.

09:18
    Cserél mindkét együttes, a fehérváriak építhetik a támadást.

08:56

08:00
    Felszabadítanak a miskolciak, sőt, Karda Milán iramodik meg, kissé kiszorított helyzetből, de közelről próbálkozhat, Plesz hárítani tud!

07:09
    Szabó Bence lő kapásból a harmad közepéről, mamuttal hárít Kiss Bence!

06:47
    Emberelőnyben a kék mezesek! Fazakas Levente (Miskolc) bottal lökésért!

05:54
    GÓÓÓL! Növelik előnyüket a fehérváriak! ERDEI ZOLTÁN ugrik ki ziccerben, már nem lehet utolérni, higgadtan elfekteti Kiss Bencét, és a hálóba helyez! 0-2!

Gólpassz: Szita Donát.

04:30
    Felállnak a kékek létszámazonosságnál.

03:56
    Erdei Zoltán (Fehérvár) korcsolyázik lesre.

03:36
    Kiegészül a Fehérvár AV19 csapata.

03:34
    Lesre korcsolyáznak a miskolciak.

03:20
    Győrfy fonákkal a hosszú felső mellé lő.

02:33
    Szűcs próbálkozik a kör közepéről, a hosszú felsőt célozza, de nem talál kaput a miskolci játékos.

02:07
    Átmenetileg felszabadítanak a "hazaiak".

01:33
    Kiss Patrik (Fehérvár) pihen kettő percet bottal lökésért!

01:13
    GÓÓÓL! Hamar vezetéshez jutnak a fehérváriak! Szita Donát passza után ERDEI ZOLTÁN üt szép gólt! 0-1!

00:01

Hamarosan kezdünk: a miskolciak sárga-fekete, míg a "hazaiak" kék szerelésben lépnek ma jégre.

Miskolc JJSE: Kiss Bence – Bernáth, Laczko, Karda, Szopos, Szűcs – Győrfy, Dankó, Fazakas, Samaraglai, Herczeg – Zekov, Kiss Bendegúz, Molnár, Kondor

Vezetőedző: Mayer Péter

Fehérvár AV19: Plesz (Gadacsi) – Antal, Szabó, Szita, Horváth, Vizi – Takács Bence, Szabó Dávid, Tóth Renátó, Erdei, Kiss Patrik – Baranyai, Jarossy, Rajz, Négyesi, Kovács Olivér – Fürst

Vezetőedző: Kóger István

Játékvezetők: Mayer István – Csibi József, Szabó Dávid.

A mérkőzést Székesfehérváron rendezik!

Az EBJL 20. fordulójában a listavezető Fehérvár AV19 U18-as csapata a tabella 10. helyén szerénykedő Miskolc JJSE U18-as alakulatával néz farkasszemet az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban!
    A hazaiak 50, míg a miskolciak 26 pontot gyűjtöttek idáig, ráadásul a fehérváriaknak ehhez kettővel kevesebb fellépésre volt szükségük.

A Volán fiataljai 17 győzelmet és 2 vereséget, a miskolci riválisaik pedig 9 sikert és 12 kudarcot könyvelhettek el eddig a bajnokságban.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik..

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 33. Győrfy (Szűcs), 45. Győrfy, 51. Samaraglai (Fazakas, Bernáth) – 2. Erdei (Szita), 6. Erdei (Szita), 23. Horváth (Szita, Vizi), 32. Szabó D. (Erdei, Vizi), 42. Tóth R. (Szabó D.), 50. Erdei (Kiss P., Antal)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Kiss Bence – Bernáth, Laczko, Karda, Szopos, Szűcs – Győrfy, Dankó, Fazakas, Samaraglai, Herczeg – Zekov, Kiss Bendegúz, Molnár, Kondor

Fehérvár AV19: Plesz (Gadacsi) – Antal, Szabó Bence, Szita, Horváth, Vizi – Takács Bence, Szabó Dávid, Tóth Renátó, Erdei, Kiss Patrik – Baranyai, Járossy, Rajz, Négyesi, Kovács Olivér – Fürst

Játékvezetők: Mayer István – Csibi József, Szabó Dávid