7 2 7
Vanda Lukács
1
5 6 5
vasárnap 25.01.2015, 08:40 • Court 3, Antalya • GD TENNIS ACADEMY, Antalya (salak)

7:5
    7:5! Azonnal kihasználja első mérkőzéslabdáját Alice Bacquie, így hiába vezetett a második szetten kívül az elsőben is dupla brékelőnnyel Lukács Vanda, a döntő szettben szinte képtelen volt hozni a szerváját és a hektikus, két naposra nyúló mérkőzésen vereséget szenvedett honfitársnőnk három szettben.

A-40
    Na, itt a baj. Bréklabdához, egyben mérkőzéslabdához jut Alice Bacquie.

6:5
    Remélhetőleg Vanda nem fizet rá erre a kezéből kiengedett játékra, 6:5-re vezet a francia lány, Lukácsnak a meccsben maradásért kell adogatnia.

15-40
    El is érte, két bréklehetőség Lukácsnak!

5:5
    Megtört a jég végre! Lukács Vanda hozta a szerváját, 5:5-re egyenlít. Innentől, ha folytatja kiváló fogadójátékát, bőven van esélye a győzelemre!

5:4
    Meg is tette semmire! 5:4-re még mindig vezet Alice Bacquie, most azonban már nem veszítheti el Vanda a szerváját, mert az a mérkőzés végét jelentené azonnal. Lukács a meccsben maradásért adogat.

0-40
    Itt is három bréklabda, visszaveheti az elvesztett adogatását Vanda.

5:3
    Azonnal kihasználja bréklabdáját Alice Bacquie, 5:3-nál kerül brékelőnybe, a meccsért adogathat. Nagyon kell most a visszabrék.

A-40
    Már bréklabda, erre rámehet a mérkőzés.

Hivatalos, elhalasztották a mérkőzés befejezését vasárnapra, ha az időjárás is úgy akarja, reggel 8:30-kor ismét találkozunk!

4:3
    Elképesztő, amit ma művelnek, három kettős hibát ütött ebben a gémben Bacquie, elvesztette a szerváját. 4:3!

30-40
    Bréklabda Lukácsnak!

4:2
    Brékelőnyben a francia lány, a végtelenségig nem lehet ezt csinálni Vandának, előbb-utóbb ráfizet. 4:2 Bacquienek.

A-40
    Bréklabda a francia lánynak, egyszerűen hihetetlen, ez is 40-15-ről történik.

3:2
    Végül nehezen, de visszaveszi a brékhátrányát Vanda, 3:2!

40-A
    Ismét bréklabda, a negyedik!

0-40
    Három bréklabda Vandának, hogy újra visszavegye a brékhátrányát!

3:1
    Elveszi Lukács adogatását Bacquie, ezzel 3:1 ismét az ellenfélnek.

A-40
    Immáron bréklabda sajnos.

2:1
    Lukács Vanda visszaveszi az elveszett adogatást Bacquietől, 2:1!

30-40
    Lukácsnak bréklabdája van, értékesíteni kellene ezt az egy labdát.

2:0
    Sajnos borzalmasan kezdi Lukács az elődöntő harmadik szettjét, azonnal brékhátrányba kerül úgy, hogy egy labdát sem nyert, a francia pedig nyolcat.

40-0
    Három bréklabda, nem jó kezdés.

1:0
    Love game, semmire hozza a szerváját a francia lány, 1:0!

2:6
    Ez viszont bravúros volt! 6:2 arányban végül ezt a fontos játékot megfordítva hozza a szettet Lukács Vanda, reméljük megmarad a lendülete a döntő szettre is!

40-A
    Vanda játszmalabdához jut semmi negyvenről!

40-0
    Ebben a szettben eddig Lukács adogatásaihoz köze sem volt Bacquienek, most azonban három bréklabda.

2:5
    Végre megvan könnyedén!! Lukács Vanda dupla brékelőnnyel 5:2-s vezetésre tesz szert, a második szettet már nem szabad innen elveszteni! Adogathat a szettért!

0-40
    Három bréklabda Lukácsnak, egyik csak meglesz, óriási előnyt jelentene!

2:4
    Végre egy fontos nyert labda Vandának, 2:4, stabilizálta brékelőnyét a magyar lány.

2:3
    Kilenc perces gémet nyert meg Vanda, 2:3, brékelőnyben a magyar lány, ezt most végig kellene vinni végre!

40-A
    Negyedik esély a brékre, mikor, ha nem most!

0-40
    Három bréklabda Lukácsnak, muszáj értékesíteni!

2:2
    Ha folytatja Vanda a kitűnő adogatójátékait, van esély a fordításra, 2:2! Ez is egy love game volt!

2:1
    Alice Bacquie hozza az adogatását, 2:1-re vezet a második szettben.

1:1
    Megvan az egyenlítés Vandának, 1:1!

1:0
    Gyors szervajáték Bacquietől, 1:0!

7:5
    Ez az egyetlen gém jellemezte is az egész első játszmát. Alice Bacquie 40-semmiről megfordítja Vanda adogatását és 7:5 arányban ezzel a negyedik brékkel megnyeri az első szettet. Azt kell mondjam, Lukács kizárólag magát hibáztathatja, hogy elvesztette ezt a többször is megnyert játszmát.

A-40
    Jelen helyzet szerint nem lesz tie break, ugyanis bréklabdához, egyben szettlabdához jut Alice Bacquie.

6:5
    Fordul a kocka, 6:5 arányban már Bacquie vezet és Lukácsnak most nem a szettért, hanem a szettben maradásért, a rövidítésért kell adogatnia.

30-40
    Bréklabda Lukácsnak, nagyon fontos labdamenet jön!

5:5
    Sajnos képtelen volt élni a lehetőséggel, harmadszor is elveszíti brékelőnyét Lukács Vanda, így 5:5, egyenlít a francia lány. Ez óriási esély volt pedig.

A-40
    Megint bréklabda a mai hatodik brékhez.

40-30
    Nem jó hír, bréklabdához jutott Alice Bacquie.

4:5
    Lukács Vanda brékelőnybe kerül és adogathat az első szettért! 4:5!

40-A
    Most azonban bréklabda, nagyon ki kellene ezt használni!

4:4
    Végre megtört a francia négyes sorozata, hozza a szerváját Vanda, 4:4!

4:3
    0:3-nál nem hittük volna, de már Bacquie vezet, 4:3!

3:3
    Kitűnően kezdte a meccset Lukács Vanda, gyorsan dupla brékelőnyhöz jutott, de sajnos mindkettőt el is adta. 3:3!

A-40
    Bréklabda, elveszhet a második brékelőny is.

2:3
    Hozza az adogatását Alice Bacquie, ezzel 2:3, lendületben a francia, meg kell állítani ezt a lendületet.

30-40
    Ismét kettős hiba, Vandának esély fogadóként a brékhez!

1:3
    Sajnos semmire vesztette el az adogatását Lukács Vanda, Bacquie visszaveszi az egyik elvett adogatást és szépít. 1:3!

40-0
    Megtört a lendület, két kettős hiba egymás után, ezzel Bacquie három bréklabdához jut!

0:3
    Még jobb a helyzet az első szett szempontjából, 3:0-ra dupla brékelőnnyel vezet Lukács Vanda!

15-40
    Két bréklabdához jut Lukács Vanda újfent!

0:2
    Remek kezdés, megerősíti brékelőnyét Lukács, ezzel 0:2!

0:1
    Lukács Vanda elnyeri ellenfele adogatását, kiváló kezdés! 0-1!

30-40
    Bréklabdához jut Lukács Vanda.

0:0
    Hosszú várakozás után végre az időjárás is engedi, elkezdődik a mérkőzés. Elsőként Alice Bacquie szervál!

A mérkőzés hossza: 18:50

3. szett: 17:18