Hull City – Newcastle United 0:3 (vége) | Crystal Palace – Everton FC 0:1 (vége) | Liverpool F.C. – West Ham United 2:0 (vége)
Manchester United – Leicester City 3:1 (vége) | Stoke City – Queens Park Rangers 3:1 (vége) | Sunderland AFC – Burnley FC 2:0 (vége)
West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur 0:3 (vége) | Chelsea F.C. – Manchester City 1:1 (vége)
Manchester United
3:1 (3:0)
Leicester City
szombat 31.01.2015, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

A második félidőben Wasilewski fejes gólján kivül semmi nem történt kis túlzással. Az első félidőben van Persie talált be, és szerzett vezetést egy remek góllal a hazaiaknak, majd öt percre rá Falcao duplázta meg az előnyt. Még az első félidőben egyet közé tettek a vörös ördögön, hiszen Morgan vétett öngólt. A második félidőben szépitett még a Leicester, de a három pont sorsa egy percig nem volt kérdés. Magabiztosan nyertek van Gaal mester fiai! A végeredmény 3:1! Köszönjük figyelmüket ! (17:52:30)

90+4

90+3
    Egy újabb bedobás jöhet letelt a beigért ráadás.

90+3
    Leicester bedobás jöhet, és talán az utolsó támadás is.

90+2
    Di Maria-ék kicsiben végezték el, majd pontos volt Blind-nek az átadás, aki lőtt is, de Schwarzer védeni tudott!

90+1
    Wilson kapott pontos passzt, majd lőtt kiszoritott helyről, Schwarzer védeni tudott, szöglet jöhet.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Di Maria kapott pontos passzt, de nem sikerült túljárni a védő eszén.

89
    Mata kapott szabadrúgást a pálya középső harmadában.

88
    A második félidőben nem talált kaput a hazai csapat. Ez azért a közönségnek láthatóan nem tetszik.

87
    Januzaj maradt teljesen üresen, visszaguritott labdája azonban nem volt jó Wilson számára.

86
    Schlupp középre tett labdáját felfejelték, majd de Gea húzta le a levegőből.

85
    Di Maria kapott pontos passzt, majd tört be a büntetőterületen belülre, lövése azonban jócskán fölé. Nem tudta leszoritani.