Hull City – Newcastle United 0:3 (vége) | Crystal Palace – Everton FC 0:1 (vége) | Liverpool F.C. – West Ham United 2:0 (vége)
Manchester United – Leicester City 3:1 (vége) | Stoke City – Queens Park Rangers 3:1 (vége) | Sunderland AFC – Burnley FC 2:0 (vége)
West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur 0:3 (vége) | Chelsea F.C. – Manchester City 1:1 (vége)
Manchester United
3:1 (3:0)
Leicester City
szombat 31.01.2015, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik..

A Premier League 23. fordulójában a vörös ördögök fogadják a Leicester együttesét.

A Man Utd. a BL selejtezőt érő ötödik helyen találhatóak 40 bajnoki ponttal. Lemaradások 12 pont az éllovas Chelsea-vel szemben. Otthon tizenegy meccsből nyolcat nyertek, egy döntetlen és két vereség mellett. Legutóbbi bajnoki meccsüket elbukták a Southampton ellen. Ezt követően a QPR otthonában nyertek, majd a Cambridge otthonában óriási meglepetésre csupán döntetlent játszottak az FA Kupában.

A Leicester jelenleg a kieső, egyben utolsó huszadik pozícióban található 17 bajnoki ponttal. Legutóbb kisebb meglepetésre a Tottenham otthonában nyerni tudtak, ezzel továbbjutottak az FA Kupában! A bajnokságban idegenben tizenegy meccsből kettőt nyertek, egy x, és nyolc vereség!

A két csapat őszi meccsén 2:0-ra vezetett még a Man Utd, majd jött a hideg zuhany, és 5:3-as Leicesteri győzelemmel ért véget a meccs! A két csapat ezt leszámítva több mint tíz éve nem találkozott, tehát nem mérvadóak azok az eredmények. A meccs esélyese a hazai csapat, de ha valamelyik meccsen, akkor ezen bármi megtörténhet! Tartsanak velünk!

1

1
    A hazaiak kezdték a mérkőzést.

1
    Vörös-fehérben a hazaiak, kék-fehérben a vendégek.

2
    Valencia kapott szabadrúgást a pálya középső harmadában.

2
    Falcao lesen tartózkodott, szabadrúgás kifelé.

3
    Remek a hangulat az Old Traffordon, reméljük a játékosok kiszolgálják a közönséget a meccsen.

4
    Shaw-Blind-Jones. Igy jár lábról-lábra a labda.

5
    Wasilewski szabálytalankodott, a hazaiak kicsiben el is végezték a szabadot.

6
    Falcao átadása van Persienek picit hosszú lett. Kirúgással jöhet Schwarzer.

7
    Drinkwater szabályosan szerelte a bal oldalt megiramodó Di Maria-t

8
    A hazaiak diktálják a játék iramát, és jóval többet van náluk a labda, lövés azonban nem adódott még.

9
    Leicester bedobás a középpályán.

10
    A jobb oldali beadást Valencia rúgta ki a veszélyes területről. Szöglet.

11
    Vardy beadását van Persie fejelte ki.

11
    Kontrázhatott a United, Di Maria jobb szélről érkező beadását Schlupp fejelte ki. Bedobás.

12
    Szabadot kapott a hazai csapat, Rooney tette középre a labdát, de les miatt kifelé itél Martin Atkinson.

14
    Valencia kapott szabadot a tizenhatos előterében. A távolság jó harminc méter.

15
    Di Maria lövése a sorfalban kötött ki.

16
    Túl vagyunk az első negyed órán, tapogatóznak a csapatok. A vártnál gyengébben kezd a hazai csapat.

17
    Januzaj tarolta le védőjét, szabadrúgás kifelé.

18
    A sereghajtó remekül állja a sarat az Old Traffordon.

20
    Percek óta a mezőnyben folyik a játék, mondhatni elég unalmasan játszanak a csapatok.

21
    Januzaj középre tett labdáját Wasilewski fejelte ki, ezt követően Di Maria lőhetett, 22 méterről. de méterekkel fölé lőtt.

22
    75:25 a labdabirtoklás aránya.

23
    Schlupp lépett ki a leshatárról, de a lövésre nem maradt ereje, méterekkel fölé lőtt a hazai közönség örömére. Kirúgás.

24
    A beadásba van Persie tudott még beleérni, ám irányitani nem tudta a labdát, és a kapus kikisérte az alapvonalon a játékszert.

27
    A Manchester gólt szerzett!

Remek labdát kapott a leshatárról kiugró ROBIN VAN PERSIE, aki kapásból lőtt, és a jobb sarokba küldte a labdát Schwarzer mellett. A kapusnak esélye sem volt. 1:0!
    van PERSIE - 1:0

28
    Biztosan jót tett a meccsnek a gól, innentől mást kell játszani a Leicesternek.

29
    4:1 a lövések száma jelenleg, nagyon gyenge a vendégek támadószekciója.

30
    Negyed óra a félidőből Kedves Nézőink, megérdemelten vezetnek a vörös ördögök, a mezőnyfölény góllá érett.

30
    Szabadot kapott a Man Utd, beadásra számithatunk.

31
    A beadást Schlupp fejelte ki, bedobás jöhet.

32
    Ne felejtsük, tavaly két gólos előnyből is képes volt vesziteni a United a Leicester otthonában.

32

Remek támadás! Di Maria kapott pazar labdát, majd tizenhat méterről bombázott, Schwarzer védeni tudott, de kijött róla a játékszer. RADAMEL FALCAO jókor volt jó helyen és bepofozta közvetlen közelről a kapuba a játékszert! 2:0 a mérkőzés új állása!
    Radamel FALCAO - 2:0

33
    Egyenlőre kaput sem talált a vendég csapat, kilátástalan a játékuk.

33
    Drinkwater buktatott, jogos a sárga lap.

34
    A vörös ördögök egy esetleges győzelemmel a tabella harmadik helyére kúszhatnak fel.

36
    Labdázgatnak a hazaiak, minden a kedvük szerint alakul.

37
    6:1 a próbálkozások száma, a labdabirtoklás nem változott, továbbra is elképesztő. ( 75:25)

38
    Leicester bedobás következik.

38
    Schlupp kapott szabadot a pálya középső harmadában. Drinkwater a labda mögött.

39
    A beivelt labda lecsorgott, majd kivágták a védők, ebből sem adódott veszély.

40
    Öt perc mindössze a félidőből.

40
    De Laet csele nem jött be, simán szerelték.

41
    Szabadot kaptak a kék mezesek, ismét a középpályán, és ismét előre húzódnak többen is.

41
    A labdát Jonesnak sikerült kifejelni, majd a kontrát nem sikerült lövéssel befejezni, viszont következhet az első hazai szöglet!

42
    Rooney középre tett labdáját Schwarzer kaparintotta meg.

43
    Ismét támadásban a vörös ördögök, ezúttal Januzaj beadását blokkolták. Újabb szöglet.

44

Rooney beadását megcsúsztatta Blind, majd WES MORGAN-ről pattant be a játékszer, 3:0, könnyed játékkal! Eldőlni látszik.
    Wes MORGAN - 3:0

45
    Buktatás miatt jöhet a Leicester, jó negyven méterről.

45
    Drinkwater beadása ellenfélhez szállt.

45+1
    Egy perc a ráadás.

45+1

Könnyed játékkal megérdemelten vezet három góllal a United. A vendégek a kontrákra rendeződtek be, semmi veszélyt nem jelentettek de Gea kapujára. van Persie, Falcao, és Morgan öngólja kellett ahhoz, hogy a félidőben kialakuljon a 3:0-ás eredmény. Szinte biztosnak mondható a vörös ördögök győzelme. Talán már csak a pontos végeredmény a kérdés. A vendégek egyszer lőttek, de az sem talált kaput, ellenben a hazaiakkal, akik hétszer is lőttek, ebből négy talált kaput! Tartsanak velünk továbbra is!

46

46
    A vendégek kezdték a második félidőt.

46
    Cambiasso folytatja Vardy helyett a második félidőben.

47
    Falcao egy remek cselt követően hosszan tolta meg, a védők tisztáztak, de maradt a hazaiaknál.

49
    Drinkwater középre tett labdája a senki földjére érkezett. United bedobás jön.

50
    Picit feljebb merészkedett a Leicester, ebben persze benne van, hogy újabb gólokat kapnak, de hát küzdeni kell legalább a szépitésért.

51
    Januzaj tette be a bal szélről, Falcao centikkel maradt le a labdáról, majd Schwarzer vetődött rá a játékszerre.

52
    Szabadot kaptak a vendégek, Cambiasso tette be harminc öt méterről, de ezt is kifejelték a vörös ördögök.

52
    Kramaic próbálkozott tizenhat méterről egy ollóval. Lövése méterekkel fölé szállt.

53
    van Persie próbálta odalőni Falcao-hoz, de lecsúszott a holland lábáról a labda, és Schwarzer kezében kötött ki.

54
    Rooney középre tett labdája élesen érkezett be a tizenhatoson belülre, de a hálóőr ezúttal is magabiztos. A gólokról nem tehetett.

55
    King szabálytalankodott a középpályán, megúszta lap nélkül.

57
    Remekbe szabott hazai támadás, a beadásra Falcao érkezett, aki centikkel maradt le a játékszerről!

58
    Januzaj 25 méteres lövése a kapu fölé szállt két-három méterrel.

60
    Fél óra a meccsből, továbbra is ugyanaz a játék képe, mint az első félidőben.

61
    Kaput találó lövése továbbra sincs a vendégeknek.

61
    Rooney lövését Schlupp blokkolta, a kontra végén Ulloa nem tudott átjárni a védő eszén, és csupán bedobással jöhet a vendég csapat.

62
    Kramaric helyére Albrighton érkezett.

63
    Ulloa helyére Nugent jött be. Elfogytak a Leicester cseréi.

64
    A kapu elé lőtt labdát de Gea húzta le a levegőből.

66
    A félidő derekán járunk. Alaposan visszavettek a vörös ördögök, viszont a kapujukra sincs semmilyen veszély, beragadt a 3:0-ás állás.

67
    Blind lőtt passza meglepte Falcaot, aki nem tudta rendesen átvenni.

68
    Jones hátra tett labdája nem jutott el de Geahoz, Nugent csapott le rá, viszont a kapus jött a kapujából, majd lezárta a területet, nem sikerült eltenni mellette! Nagy sansz volt.

68
    McNair váltja van Persiet.

70
    Drinkwater nem tudott beadni, sőt szögletet sem kiharcolni, hiszen visszapattant rá a labda. Kirúgás.

71
    A második félidőben 25 perc alatt egy kapura tartó lövés sem volt. Nagyon leült a meccs.

72
    Januzaj harcolt ki szögletet.

73
    Rooney sarokrúgását kifejelték, támadhat a Leicester.

74
    Drinkwater játszi könnyedséggel szerelte Shaw.

75
    Negyed óra a végéig.

77
    Valencia helyére Mata érkezett.

78
    Leicester bedobás közel a hazaiak alapvonalához.

79
    Akbrighton harcolt ki szögletet.

80
    Cambiasso a rövid sarokhoz lőtte a labdát, de kifejelték.

80
    A Leicester gólt szerzett!

Albrighton remekül tette be a jobb szélről az üresen érkező MARCIN WASILWESKI-hez a játékszert, aki fejjel a jobb alsóba tette a labdát. Remek fejes volt! 3:1-re szépitett a Leicester.
    Marcin WASILEWSKI - 3:1

80
    Falcao helyére Wilson érkezett.

83
    Albrighton tizenhat méterről eleresztett lövése centikkel szállt a kapu fölé!

85
    Di Maria kapott pontos passzt, majd tört be a büntetőterületen belülre, lövése azonban jócskán fölé. Nem tudta leszoritani.

86
    Schlupp középre tett labdáját felfejelték, majd de Gea húzta le a levegőből.

87
    Januzaj maradt teljesen üresen, visszaguritott labdája azonban nem volt jó Wilson számára.

88
    A második félidőben nem talált kaput a hazai csapat. Ez azért a közönségnek láthatóan nem tetszik.

89
    Mata kapott szabadrúgást a pálya középső harmadában.

90
    Di Maria kapott pontos passzt, de nem sikerült túljárni a védő eszén.

90+1
    Három perc a ráadás.

90+1
    Wilson kapott pontos passzt, majd lőtt kiszoritott helyről, Schwarzer védeni tudott, szöglet jöhet.

90+2
    Di Maria-ék kicsiben végezték el, majd pontos volt Blind-nek az átadás, aki lőtt is, de Schwarzer védeni tudott!

90+3
    Leicester bedobás jöhet, és talán az utolsó támadás is.

90+3
    Egy újabb bedobás jöhet letelt a beigért ráadás.

90+4

A második félidőben Wasilewski fejes gólján kivül semmi nem történt kis túlzással. Az első félidőben van Persie talált be, és szerzett vezetést egy remek góllal a hazaiaknak, majd öt percre rá Falcao duplázta meg az előnyt. Még az első félidőben egyet közé tettek a vörös ördögön, hiszen Morgan vétett öngólt. A második félidőben szépitett még a Leicester, de a három pont sorsa egy percig nem volt kérdés. Magabiztosan nyertek van Gaal mester fiai! A végeredmény 3:1! Köszönjük figyelmüket ! (17:52:30)

Gólok: 27. Persie, 32. Falcao, 44. Morgan (öngól) – 80. Wasilewski

Lapok:   33. Drinkwater (LEC)

Manchester United: de Gea – Shaw, Rojo, Jones, Valencia ( 77' Mata ) – Blind – Januzaj, Di Maria, Rooney (C) – Falcao ( 80' Wilson ), van Persie ( 68' McNair )
    Cserék: Valdes – Fellaini, Herrera, Mata, McNair, Smalling, Wilson

Edző: L. van Gaal

Leicester City: Schwarzer – Simpson, Wasilewski, Morgan (C), De Laet – Vardy ( 46' Cambiasso ), Drinkwater, King, Schlupp – Ulloa ( 63' Nugent ), Kramaric ( 62' Albrighton )
    Cserék: Hamer – Albrighton, Cambiasso, Hammond, Konchesky, Nugent, Upson

Edző: N. Pearson