KSI SE - PVSK-MECSEK Füszért 11:6 (vége) | DVSE - FTC 9:14 (vége)
KSI SE - PVSK-MECSEK Füszért

11:6

(3:2, 2:2, 4:2, 2:0)

szombat 31.01.2015, 11:00E.ON Férfi OB I

Amilyen szorosan és kiegyenlítetten kezdődött a találkozó, olyan sima lett a vége. A nagyszünetre még 5:4-es állásnál mehettek a csapatok, a folytatásban azonban a KSI fokozatosan felőrölte ellenfelét. A vendégek a mérkőzés utlsó szakaszában a hitet és az önbizalmat is elveszítették, az utlsó negyedben gólt sem sikerült szerezniük.
    Köszönöm a figyelmet! (12:11:11)

32
    Az utolsó percben már egyik csapat sem szerzett gólt, a pécsiek rosszul centereztek, a KSI pedig már nem igazán erőltette a támadást.

32
    A PVSK időt kért.

31
    A fővárosiaknak nem sikerült góllal befejezni a támadást, de a biztos vezetés birtokában ezért különösen nem szomorkodnak.

31
    A KSI időt kért.

31
    Szedmákot szórták ki a játékvezetők, emberelőnyben támadhatnak a hazaiak.

31
    Mindkét oldalo kimatadt most egy-egy támadás, a Pécs csökkentheti a hátrányát.

30
    KALANOVICS BALÁZS-ra nem figyeltek a baranyaiak, jobbról a hosszút célozta meg, Barát nem védhetett.

29
    A Pécs támadásban eladta a labdát, a hazaiak a támadást ugyan lövéssel fejezték be, Barát védett.

28
    DR: HANGODY GYÖRGY dobta a hazaiak ötméteresét, Barát kapusnak nem volt esélye.

28
    Csacsovszky kiálítást kapott, a hazaiak pedig büntetővel jöhetnek.

27
    A fővárosiak támadhattak, Kovács jó bejátszást kapott, húzása a felső kapufáról jött le.

26
    Krizsán távolrül eresztette elm Kardos könnyedén védett. Másik oldalon viszont jól működött a blokk.

25
    Ráúszásnál a KSI hozta el a labdát, rossz bejátszás után a baranyaiak támadhatnak.

Elkezdődött a negyedik negyed.

A harmadik negyed egyértelműen a hazaiaké volt, a KSI háromgólos előnnyel kezdheti az utolsó felvonást.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    A harmadik negyed utolsó támadását a vendégek vezették, Polovic fejezte be lövéssel az akciót, Kardos magabiztosan védett.

24

23
    Krizsánt szórták ki a játékvezetők, de a KSI nem tudta kihasználni az emberelőnyt.

22
    Mindkét oldalon kimaradt egy-egy támadás, a hazaiak kapujába Kardos nagyot védett.

21
    Elrontott vendégtámadás után a KSI támadhatott, MIKLÓS LEVENTE távolról eresztette el, góljával már hárommal vezetnek a fővárosiak.

20
    A KSI hamar kihasználta az emberelőnyt, KOVÁCS GERGŐ távolról volt eredményes.

20
    Práczky kapott kiállítást, emberfórban támadhatnak a hazaiak.

19
    CSACSOVSZKY ALEX közeli góljával egyre zárkóznak a vendégek.

19
    MARNITZ MÁRK kapta a labdát, távoli lövése után kettővel mennek a hazaiak.

18
    KALANOVICS BALÁZS vállalta el a büntetőt, magabiztosa verte be.

18
    Csacsovszky-t állították ki a játékvezetők, a KSI is ötmétereshez jutott.

17
    POLOVIC KRISZTIÁN vállalta el a vendégek büntetőjét, nem adott esély Kardos kapusnak.

17
    Marnitz kapott kiállítást a hazaiaktól, a Pécs pedig büntetőt dobhat.

17
    Ráúszásnál a hazaiak hozták el a labdát, de rossz centerezésük után a PVSK támadhat.

Elkezdődött a harmadik negyed.

A második negyed végére megőrizte egygólos előnyét a KSI, a csapatok egyelőre egymás hibáiból élnek.

Vége a második negyednek.

16
    A második negyed utolsó percében gól már egyik oldalon sem született, a Pécs előbb rosszul játszotta be a labdát, majd a hazaiaknál Szabó lövését védte Kósik.

16

16
    A Pécs támadásban eladta a labdát, Dr. Hangody László megúszott, azonban ziccerben senkitől sem zavartatva mellé durrantott.

15
    Könnyen elszórták most a labdát mindkét oldalon, a PVSK az egyenlítésért támadhat.

14
    Kardos előbb még nagyot védett, a labda azonban a Pécshez került vissza, majd PALOVIC KRISZTIÁN távoli bombája után egy van közte.

14
    Hangody László kapott kiállítást, emberelőnyben támadhat a Pécs.

13
    Rossz volt a bejátszás a Pécstől, de a hazaiak se tudták góllal befejezni az akciót.

12
    SZABÓ BALÁZS növelte a hazaiak előnyét, balról nagy erővel a rövidet választotta.

11
    Jó volt a vendégek blokkja, Kalanovics lövése akadt el. A másik oldalon centereztek a baranyaiak, középen a húzás kapu fölé ment.

11
    Minkét oldalon kimaradt egy-egy támadás, a KSI növelheti az előnyét.

10
    POLOVIC KRISZTIÁN távolról eresztette el, felső kapufás góljával egy a különbség.

10
    Kalanovicsot szórták ki a játékvezetők, emberelőnyben támadhat a Pécs.

9
    MIKLÓS LEVENTE kapta a labdát jobb szélen, lövésénél a rövidet választotta.

9
    Ráúszásnál a hazaiak hozták el a labdát, majd azonnal időt is kértek.

9
    Elkezdődött a második negyed.

Ahogy előzetesen sejteni lehetett, eddig szorosan alakul a mérkőzés, fej-fej mellett a csapatok.

Vége az első negyednek.

8
    KALANOVICS BALÁZS góljával a hazaiak átvették a vezetést, pontosan célozta meg a jobb sarkot.

8

8
    Práczkyt állították ki, emberelőnyben ezzel a hazai csapat.

7
    A Pécs támadhatott, az akciót egy távoli gyenge lövéssel fejezte be, fordulhat a KSI.

6
    Ezúttal Dr. HANGODY LÁSZLÓ vállalta el az ötméterest, nem hibázott bele, ezzel egyenlő az állás.

5
    Polovic kapott kiállítást, a KSI pedig büntetőhöz jutott.

5
    A baranyaiak szereztek vezetést, POLOVIC KRISZTIÁN távolról vette be a hazaiak kapuját.

4
    A hazaiak dobhattak büntetőt, Kovács Gergő lövését azonban védte a pécsiek kapusa.

3
    MÜLLER MÁTÉ kapott jó labdát, némi lóbálás után bevette Kardos kapuját.

3
    Minkét oldalon kimaradt most egy-egy támadás, a pécsiek támadhatnak.

2
    MIKLÓS LEVENTE hamar kihasználta az emberfórt, közeli lövése után vezet a KSI.

2
    Palovicsot szórták ki a játékvezetők, emberelőnyben támadhatnak a fővárosiak.

1
    A mérkőzés első ráúszásánál a vendégek hozták el a labdát. Centerben szabálytalankodtak a vendégek, a KSI támadhat.

A férfi vízilabda ob I 15. fordulójának nyitómérkőzése a KSI – PVSK összecsapás.
    Mindkét együttes a bajnoki tabella második felében állomásozik, a KSI konkrétan utolsó előtti, míg a vendég Pécs egy hellyel előrébb, jelenleg a tizenkettedik. A múlt fordulót mindkét gárda vereséggel zárta, a fővárosiak Debrecenben, a baranyaiak pedig Szegeden szenvedtek sima vereséget. Ez a mérkőzés valószínűleg nagyban befolyásolja majd a két csapat alapszakasz végén elért helyezését, ezért fokozottan készülnek a találkozóra.
    A mérkőzés kapcsán Bereczki Miklós a pécsiek vezetőedzője a következőket mondta:
    "Úgy gondolom, hogy egy fontos mérföldkő ez a mérkőzés a bajnokságban. A hétvégi eredményünk nagyban befolyásolja a bajnoki alapszakasz végén a majdani helyezésünket. Nem szeretnék a játékosok vállára nagy terhet rakni, de muszáj, hogy Ők is átérezzék, a három ponton túl miről szól ez a mérkőzés. Nem könnyíti meg a helyzetünket, hogy megint idegenben játszunk, ráadásul az ellenfél 11:00 órára tette a mérkőzést. Én úgy gondolom, ez nem lehet kifogás, ezért arra készülünk, hogy ilyen körülmények közt is nyerjünk."
    A KSI is győzelemre készül, pontosan ezért egy szoros és küzdelmes mérkőzés várható.

A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 11:00 - kor kezdődik.