Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 3:2 (vége) | HSC Csíkszereda – Nové Zámky 2:11 (vége)
Corona Brasov Wolves
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
Ferencváros Bp. ESMTK
szombat 31.01.2015, 17:00 • Brassó • MOL Liga

A Brassó hatalmas küzdelemben végül egy utolsó másodperces góllal harcolta ki a győzelmet! Ráfizetett a Ferencváros, hogy az utolsó percben két embert is kiállítottak tőlük.

Így mindhárom pontot otthon tartotta a Brassó, a Fradi ma nem szerzett egyet sem.

Brassó – Ferencváros: 3-2!
    ---- (19:03:12)

60:00

59:59
    A Brassó gólt szerzett!
    Elképesztő dráma, nem lesz hosszabbítás, az utolsó másodpercben MIHÁLY ÁRPÁD megszerzi a győzelmet érő találatot a Brassónak! 3-2!
    Gólpassz: Nagy Csaba.

59:51
    Ismét egy ferencvárosi kiállítás, Galló Illés akadályozás miatt két percig kiáll. Nehéz lesz a hosszabbítás első perce a Fradinak! Sőt, sportszerűtlen magatartás miatt 2+10 percet kap Galló.

59:09
    Kiss Ákos áll ki a Fradiból bottal lökés miatt két percre.

57:42
    A Ferencváros gólt szerzett!
    Eddig vajon hol voltak a fiúk? 2,5 perc alatt a harmadik gól! MILOSLAV GUREN ismét egyenlíteni tud! 2-2!
    Gólpassz: Rafaj Attila.

56:25
    MARTIN SALUGA nem sokáig hagyta örülni a vendégeket, újra betalál! 2-1!
    Gólpassz: Fodor Csanád, Peter Klouda.

55:01
    KISS ÁKOS góljával a hajrában egyenlíteni tud a Ferencváros! 1-1!
    Gólpassz: Ales Cerny.

52:53
    Kiegészült a Ferencváros.

50:53
    Ezúttal ferencvárosi kiállítás, Lencsés Tamás akadályozás miatt száll ki két percre.

47:06
    Kiegészült a Brassó.

45:06
    Nagy Csaba áll ki két percre bottal akasztás miatt. A sokadik brassói hátrány.

44:00
    Nincs változás, továbbra is az egyetlen gól dönt egyelőre.

41:05

40:01

Amikor fél perc elteltével vezetést szerzett a Brassó, nem gondoltuk volna, hogy 40 perc elteltével is még az az egyetlen találat lesz a mérkőzés kontóján. A Brassó egyelőre őrzi vezetését, a Fradinak újítania kell.

Brassó – Ferencváros: 1-0, a szünet után folytatjuk!
    ----

40:00

39:05
    Nem sokáig voltak teljes létszámban, Virág Csanád áll ki bottal akasztás miatt két percre a Brassóból.

38:13
    Moravec egy bottal akasztás miatt összehozott büntetőt hagyott ki!

36:06
    Ismét egy kiállítás, abból már jól el vagyunk látva. Pysarenko áll ki a Brassóból két percre magas bottal való játék miatt.

34:25
    Mindkét csapat kiegészült, ebből sem született találat.

32:25
    Kiáll két percre Molnár Zsolt is bottal akasztásért.

30:29
    Németh Péter áll ki akadályozás miatt a Fradiból két percre.

27:00
    Egyelőre tartja egy gólos előnyét a Brassó.

21:46
    Kiállítás a Fradiból, bottal akasztásért Kiss Gábor ül le két percre.

20:01

Nagyon gyors góllal szerzett vezetést a Brassó, több találatot azonban nem jegyezhettünk fel az első 20 percben.

A Brassó kétszer is emberhátrányban volt, de a Fradi nem tudott élni ezzel, így maradt a hazai vezetés.

----

20:00
    Befejeződött az első harmad.

16:35

14:35
    Brassói kiállítás fogás miatt, János Imre ül le két percre.

08:05

06:05
    Hazai kiállítás gáncsolás miatt, Filip pihen két percig a büntetőpadon.

05:00
    Nincs változás, egy góllal vezet a Brassó a Ferencváros ellen.

00:31
    Máris vezet a Brassó, fél perc elteltével! PETER KLOUDA a találat szerzője, 1-0!
    Gólpassz: Fodor Csanád, Martin Saluga.

00:01

Corona Brasov Wolves: Polc (Béres) – Fodor, Saluga, Filip, Obsut, Klouda – Molnár Zs., Pysarenko, Mihály Á., Virág Cs., Hietamaki – Antal, Imecs, Zsók, Nagy Cs, Petres – János, Bálint, Péter Zs., Mátyás

Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Marton) – Hardi, Dubek, Moravec, Guren, Rafaj – Galló, Hegyi, Kiss G., Cerny, Kiss Á – Lencsés, Lévai, Németh, Pál Z., Papp Cs. – Géczi

Játékvezetők: Valentin Laszcar, Lehel Gergely – Sikó Levente, Mihai Trandafir.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik és eredménykövetéssel zajlik a közvetítés.

Gólok és gólpasszok: 1. Klouda (Fodor, Saluga), 57. Saluga (Fodor, Klouda), 60. Mihály (Nagy Csaba) – 56. Kiss Ákos (Cerny), 58. Guren (Rafaj)

Játékvezetők: Valentin Laszcar, Lehel Gergely – Sikó Levente, Mihai Trandafir