Békéscsabai – Albrecht MVSC-MISI 3:0 (vége) | Vasas – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 3:1 (vége)

0:0
    Ha nem is teljesen simán, de végül megnyerte a mérkőzést az esélyesebb Vasas-Óbuda. A hazaiak az első játszmát könnyen, a másodikat viszont már jóval nehezebben nyerték.
    A piros-kékektől a jó folytatás elmaradt, a harmadik szettet a Kaposvár remekül kezdte, az első technikai szünetben 8:2-re vezettek a vendégek. A somogyiak előnye a második technikai szünetre is kitartott, de utána feltámadtak a hazai remények. A fővárosiak különösen Szombathelyi Szandra klasszis játékának köszönhetően 23:23-ra feljöttek. Ott azonban a Kaposvár két pontot csinált, ezzel következhetett a negyedik játszma.
    A negyedik felvonásban aztán a Vasas-Óbuda már semmit sem bízott a véletlenre, végig magabiztosan játszott, a számukra kedvező eredmény se maradhatott el.
    Ezzel a győzelemmel a hazaiak maradtak a tabella élén, az egy meccsel kevesebbet játszott Gödöllőt megelőzve.
    Köszönöm a figyelmet! (19:45:41)

25:19
    Befejeződött a negyedik szett.

25:19
    Vége! Jenei nyitása hosszú, örülhet a Vasas-Óbuda.

24:19
    Előbb a hazai játékosok egymásra vártak, majd egy jó blokk után zárkózik a Diamant.

24:17
    Szombathelyi Szandra hálóba nyitott.

24:16
    Szombathelyi Szandra érkezett, ezzel szett-és meccslabdája van a Vasas-Óbudának.