Budapešť – Dab.Docler 1:2 (vége) | Debreceni HK – DVTK Jegesmedvék 2:1 (vége) | HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 2:4 (vége)
Corona Brasov Wolves – Nové Zámky 5:4 (vége)
Debreceni HK
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
vasárnap 01.02.2015, 18:00 • Debreceni Jégcsarnok, Debrecen • MOL Liga

58:44
    A Miskolc gólt szerzett!
    Óriási tömörülés alakult ki a debreceni kapu előtt, melynek végén a játékvezetők gólt ítéltek, bár a pakk nem jutott el a hálóig. BECZE TIHAMÉR a gólszerző. Gólpassz: Tóth Adrián, Zachary Cohen.

12:57
    A Debrecen gólt szerzett!
    13 perc alatt duplázni tud a hazai csapatkapitány! LADÁNYI BALÁZS a miskolci harmad közepén kapott jó passzt, a kapáslövés pedig Duschek lábai közt csúszik be a kapuba. Ebben benne volt a miskolci kapus. Gólpassz: Berta Ákos, Könczei Áron.

05:19
    Érett a debreceni gól, meg is született. LADÁNYI BALÁZS találta magát jó helyzetben, igaz, háttal a miskolci kapu előtt, de szépen ráfordulva fonákkal lőtte Duschek kapujába a korongot. Gólpassz: Könczei Áron, Csíki Zoltán.

Zoltán Horváth

Gólok és gólpasszok: 6. Ladányi (Könczei, Csíki), 13. Ladányi (Berta, Könczei) – 59. Becze (Tóth, Cohen)

Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Csíki, Emelianov, Ladányi (C), Könczei (A), Hári – Sadikov, Voronov, Kaskov, Berta, Sijka – Tőkési, Prakab, Dancsfalvi, Vaszjunyin, Kurilyuk – Wéber, Okos, Barabás

Vezetőedző: Jevgenyij Muhi

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Kiss B.) – Boyle (C), Miskolczi, Szilágyi, Cohen, Becze – Láda B. (A), Vojtkó, Tóth A. (A), Roczanov, Nagy – Dósa, Láda P., Fliszár, Popovics, Ritó

Vezetőedző: Majoross Gergely

Játékvezetők: Halassy György, Haszonits Miklós – Soltész Árpád, Sipos Roland