La Coruňa – SD Eibar 2:0 (vége)
Deportivo La Coruňa
2:0 (0:0)
SD Eibar
péntek 06.02.2015, 20:45 • Estadio Municipal de Riazor, La Coruňa • Primera División

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:39:39)

Nagy az öröm La Coruňában, hatalmas csata végén a második félidőben begyűjtötte a fontos három pontot a Depor az újoncderbin. Az első perctől a hazaiak játszottak komoly fölényben, a góljaikhoz azonban mindkét esetben bántó védelmi hibák kellettek, Irureta kapustól és Ekizától. Ennek ellenére a hazai siker mindenképpen megérdemelt, az Eibar szinte semmiféle veszélyt nem jelentett ma Fabricio kapujára.

90+3

90+3
    Piovaccari harcol a labdáért a jobb szélen, végül Bóveda jöhet bedobással, ami után Borja távoli lövésére vetődik rá Fabricio.

90+2
    A kisszöglet után a jobb szélen passzolgatnak a hazaiak Medunjanin vezetésével.

90+2
    Lucas Pérez jobb oldali beadása vágódik szögletre a blokkról Oriol Riera kiugratása után.

90+1
    Dídac Vilá balról középre lőtt labdájára vetődik rá Fabricio kapus.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Javi Lara jobb oldali szöglete után Lopo ment középen fejjel.

89
    Bóveda harcol ki szögletet jobbösszekötőben Insuával szemben.

88
    Ivan Cavaleiro helyén Medunjanin a hazaiak, egyben a meccs utolsó cseréje.

88
    Ekiza rúgta fel a vendégtérfél közepén Hélder Costát, ez is sárga lap.

87
    Piovaccari jobb oldali beadását az ötösnél Fabricio öklözi a mezőnybe.

86
    Ivan Cavaleiro jobb oldali beadása után Oriol Riera elől mentenek a védők a tizenhatoson belül.

86
    Oriol Riera tört előre középen, de 23 méterről messze a jobb alsó sarok mellé lőtt.

85
    Borges szabadrúgását kiöklözi oldalra az Oriol Riera által egyébként is szabálytalanul támadott Irureta kapus.