Siófok – Hypo Niederösterreich 25:20 (vége) | Ferencváros – Tertnes Bergen 44:27 (vége)
Siófok KC
25:20 (12:9)
Hypo Niederösterreich
szombat 07.02.2015, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Kupagyőztesek Európa Kupája

Az első félidőben a Siófok védekezése remekül működött, támadásaiba azonban még gyakran hiba csúszott.
    A második félidő elején bekezdtek a Balaton-parti lányok. A 43. percben már 7 góllal is vezettek (19-12). Azonban az osztrákok nem adták fel és 55. percre feljöttek újra három gólra (23-20). A Siófok ezután már nem engedett több találatot az ellenfelének és végül öt gólos előnyt harcolt ki a visszavágóra. Reméljük ez elég lesz a továbbjutáshoz!

Köszönjük, hogy velünk tartottak! (19:38:35)

60
    Mérkőzés vége. (25:20)

60
    Léránt lő mellé. (25:20)

60
    Németh ront, jöhetnek az osztrákok. (25:20)

59
    Siófoki labdaszerzés. (25:20)

59
    Folytatódik a találkozó. (25:20)

59
    Kovács Ferenc időt kért. 1 perc 40 másodperc van vissza. (25:20)

58
    ORBÁN a bal felsőbe vágja a hetest. (25:20)

58
    Léránt lövését fogja Kumpel. (24:20)

57
    ORBÁN a kapu jobb oldalába vágja a hetest. (24:20)

55
    BUDACEVIC lő test mellől a jobb alsó sarokba. (23:20)

54
    Kumpel indítására alászalad Sanko, így ERDŐSINEK csak az üres kapuba kell lőni. (23:19)

53
    ACIMOVIC lő a jobb alsóba. (22:19)

52
    Szekerczés lövését fogja Sanko. (22:18)

51
    ACIMOVIC a kapufára lövi a hetest, azonban a visszapattanó nála köt ki és másodszorra már nem hibázik. (22:18)

Bartha Gergely Sámuel

Siófok KC: Pastrovics, Kumpel -Schneider, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán, Fauszt, Polics, Deáki, Németh, Such, Erdősi, Buzsáki
    Vezetőedző: Golovin Vlagyimir

Hypo Niederösterreich: Sanko, Hajgató – Rotis-Nagy, Acimovic, Rocha, Musalem, Budecevic, Léránt, Goricanec, Kaiser, Belik, Mauler, Dedic, Costa, Doppler
    Vezetőedző: Kovács Ferenc