Tiszavirág Szeged Diapolo - Szolnok 7:16 (vége) | BVSC Wáberer - VasasPlaket 11:10 (vége)
DVSE - A-Híd OSC 4:16 (vége)
BVSC Wáberer - VasasPlaket

11:10

(2:3, 3:2, 4:4, 2:1)

szombat 07.02.2015, 17:15 • Laky Károly Uszoda • E.ON Férfi OB I

Fordulatos és gólokban gazdag mérkőzést láthattak a nézők, ahol talán a döntetlen lett volna az igazságosabb eredmény, de a BVSC nagy küzdéssel otthon tartotta a három pontot. Köszönöm a figyelmüket, további szép estét kívánok! (18:35:18)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Goreta lövése fölé száll!

32
    27 másodperccel a vég előtt egyet még támadhat a Vasas!

32
    Előbb a felső lécről, majd a blokkról pattan le a vendég lövés.

31
    Kontra a hazaiak ellen, és fórba kerül a Vasas.

31
    Elől viszont hibázik Sedlmayer, mert lóba közben kiesik a labda a kezéből és lejár a támadóidő.

30
    Sedlmayer blokkol kettős emberhátrányban.

30
    Gyárfás lövése fórban kivágódik a felső kapufáról.

29
    Emberelőnyben a Vasas, Földi László előtte időt kér.

28
    TÖRÖK BÉLA fordul le a labdaszerzést követően, amit végigvisz és a jobb szélről a hosszúba helyez! (11:10)

27
    Szabó ezt követően ki is pontozódik, az előnyt pedig TAKÁCS BÁLINT váltja gólra, aki a jobb felsőbe lő! (10:10)

27
    SZABÓ BENDEGÚZ a jobb szélről a hosszút lövi ki fórból! (10:9)

26
    Szakonyi úszott ki jó ütemben a kapujából.

26
    A kipattanó után ismét Török lőhetett, de a blokk megint útját állja.

25
    Török távoli kísérlete a blokkról a bal kapufára száll.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, Sedlmayer hozza el a labdát, így e tekintetben is egálra állnak a felek.

Fordulatokban továbbra sincsen hiány, hiszen hol az egyik, hol a másik csapat vezet. Nagyon döntetlen szagú a mérkőzés, de egy villanás is elég lehet bármelyik oldalról, hogy eldöntsék a találkozót.