Dánia – Szlovákia 3:2 (vége) | Franciaország – Magyarország 3:2 (1:0 szétlövés után)
szétlövés vége (1:0)
Franciaország
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Magyarország
szombat 07.02.2015, 17:40 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Négy Nemzet Torna

A büntetőkkel tehát hadilábon álltak a magyar lányok, egyetlen kísérletünk sem sikerült, míg a franciáktól SOLINE FOHRER betalált, így a mieinknek egy pont jutott ma!
    Holnap francia-szlovák és magyar-dán meccsek lesznek itt, Káposztásmegyeren, tartsanak akkor is velünk!
    Mára köszönjük a hokibarátok kedves figyelmét! (19:58:28)

3. serie
    1:0
    Gasparics mellé lőtte a korongot, nyertek a franciák!

Szétlövés kezdete.

Csak a rend kedvéért; 3-3 büntető következik és ha ez alatt nem születik döntés, akkor fordított sorrendben, egyenként folytatják a lövéseket a csapatok!

A hosszabbítás vége felé ugyan a franciáknak is voltak lehetőségeik a gólszerzésre, de összességében a mieink álltak sokkal közelebb a gólhoz.
    Sajnos ez most nem jött össze, így a jégfelújítást követően szétlövésben dől el, ki kap kettő pontot és kinek marad az egy!
    Maradjanak velünk, hisszen mindjárt jönnek a büntetők!

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:50
    Bouché korongja ment el a magyar kapu mellett-felett!

63:45
    A hosszabbítást gyakorlatilag végigtámadja a magyar válogatott!

63:41
    Németh Betti elől mentett Lambert!

62:50
    Huszák lövését védte a francia kapus.

61:35
    Kiss Andi és Németh Bernadett sem tudta a francia kapu irányába tenni a korongot.

60:36
    Tilost ütöttek a franciák a ráadás elején!

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

A rendes játékidő harmadik harmadában nagyon nagyot mentek a magyar lányok és teljesen megérdemelten egyenlítettek!
    Jöhet tehát az ötperces hosszabbítás, ahol természetesen 4 a 4 elleni lesz a játék!
    Most lesznek csak az igazi izgalmak, maradjanak velünk!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 29. Gendarme (Poussé), 32. Fohrer (Villiot, Aaurard), utolsó bünt. Fohrer – 53. Kiss-Simon (Huszák), 60. Huszák (Kiss A., Jókai-Szilágyi Zs.)