HCM Baia Mare
18:26 (9:13)
Győri Audi ETO KC
vasárnap 08.02.2015, 17:30 • Sala Sporturilor • EHF Bajnokok Ligája

Az első félidőben 1:1-nél volt utoljára döntetlen az állás, a nagy hittel játszó és remekül védekező Győr így végig vezetve, magabiztosan hozta le ezt a mérkőzést, és szerezte meg az ezért járó nagyon fontos két pontot.

Herr remekelt a kapuban, teljesen elbizonytalanította az átlövőket, és a szélsőket is. Kovacsics bedobta a büntetőket, végig jól játszott irányítóként és szélsőként is, és egyszer átlövésből is betalált. Müller kezd magára találni, talán most játszott a legjobban győri színekben, hét gólt lőtt. Aguilar is megtette a magáét, a végére Löke is megszórta a románokat, a csereként beálló, egyébként jól védő Arenhart sem tudott vele mit kezdeni. Nem is lehetett kérdés az utolsó húsz percben már, hogy ki nyer, győriek teljesen elnémították a hazai szurkolótábort, szép volt lányok! (19:04:49)

60
    Mérkőzés vége. (18:26)

60
    LÖKE talál be a leindításból, vége! (18:26)

60
    Belemenés Ardeannál. (18:25)

60
    Müller újabb zseniális passza LÖKÉNEK, ez is bent van! (18:25)

59
    Buceschi lő talpról, Herr véd, támad a Győr. (18:24)

58
    LÖKE szerez labdát, visszakapja Szentől, belövi a ziccert! (18:24)

58
    Müller bejátszását veszi át LÖKE, nem hibázik a beálló! (18:23)

57
    Davigyenkó válaszol egy hasonló góllal. (18:22)

56
    MÜLLER lövése a kapufóról Arenhartra, onnan a hálóba pattan! (17:22)

56
    Ardean lövése nem talál kaput, támadhat az ETO. (17:21)

55
    Aguilar lövését is védi Arenhart, jó hogy nem ő kezdett a kapuban... (17:21)

54
    HERREM indul Hornyák eladott labdájából, belövi a ziccert. (17:21)

54
    Do Nascimento lő,a kapufáról Kovacsics kezébe pattan a labda, támadhat a Győr. (16:21)

54
    Müller lő talpról, Arenhart védi, jöhet a Baia Mare. (16:21)

53
    Hornyák adja el a labdát, Knedlikova visszaszerzi. (16:21)

53
    7 perc 50 van hátra, időt kér Ambros Martín. (16:21)

51
    Kovacsics lő mellé, szabaddobást kap, elveszik a labdát az ETO-tól, Knedlikova elcsípi Arenhart indítását. (16:21)