PLER-Budapest – Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK 22:23 (vége)
22:23 (8:10)
Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK
szerda 11.02.2015, 19:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Az alapszakasz utolsó fordulójában nem mindennapi izgalmak közepette a Balmazújváros szerezte meg a két pontot a PLER-Budapest otthonában.
    A hazaiak az első félidőben rengeteg technikai hibát vétettek, így csak a kétgólos újvárosi vezetés a szünetben akár még meglepő is lehet.
    A fordulást követően a Balmazújváros sokkal jobban és lendületesebben játszott, a 41 percben már 17:11-re vezettek a hajdúságiak. A fővárosiak azonban nem omlottak össze, és Mikita Jakub vezérletével folyamatosan dolgozták le hátrányukat, de egyenlíteniük azonban nem sikerült. A mérkőzés utolsó támadását is a hazaiak vezették, még itt is lett volna lehetőség és idő az egyenlítésre, azonban lövésig sem jutott el a PLER-Budapest.
    A vendégeknél Atsushi és Bali tarthatatlan volt, kis túlzással ketten verték meg a PLER-Budapest csapatát.
    Köszönöm a figyelmet! (20:46:28)

60
    Mérkőzés vége. (22:23)

60
    Vége! A hazaiak időn túli szabaddobáshoz jutottak, Mikita Jakub lökete a blokkban elhalt. (22:23)

60
    Elképesztő izgalmak itt a végén, a PLER-Budapest nem jut lövéshez. (22:23)

60
    A PLER-Budapest időt kért! (22:23)

59
    Korsós csúnyán fölé durrantott jobb kettőből, az egyenlítésért támadhatnak a hazaiak. (22:23)

59
    A Balmazújváros időt kért! (22:23)

59
    Bak a gólja után lent maradt, ápolása után folytatódhat a mérkőzés. (22:23)

58
    BAK jobb kettőből tört be, góljával egyre jön fel a PLER-Budapest. (22:23)

58
    A vendégek elrontották a támadásukat, a fővárosiak jöhetnek. (21:23)

57
    AUTH bal szélről a rövidet választotta, ezzel meccsben tartotta a hazaiakat. (21:23)

57
    Atsushi! A hazaiak egyszerűen nem tudnak mit kezdeni a vendégek kiválóságával. (20:23)

56
    Mikita Matej csúnyán fölé lőtt, a Balmazújváros támadhat a három gólos vezetésért. (20:22)

55
    Belül védekezés miatt a vendégek ismét büntetőt dobhattak, Atsushi lövését ezúttal viszont Kránitz lábbal hárította. (20:22)

54
    Mikita Jakub nagy labdát adott, testvére viszont ziccerben mellé durrantott. (20:22)

53
    ATSUSHI nagy kedvvel és főleg jól játszik, jobb kettőből a rövidet célozta meg, Kránitz nem ért oda. (20:22)

52
    GYENE szedett össze a jobb szélen egy kipattanót, lehetetlen szögből is bevarrta. (20:21)

52
    Belül védekezés miatt a Balmazújváros hétmétereshez jutott, ATSUSHI magabiztos végrehajtónak bizonyult. (19:21)

Kommentátort keresünk a Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Tóth Mihály, Kránitz (kapusok) – Bak, Kemény, Gyene, Kocsi, Tóth Patrik, Leimeter, Stranigg, Rédai, Auth, Vízler, Sinkovits, Mikita Jakub, Mikita Matej, Kucher
    Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK: Oláh, Knezevic (kapusok) – Atsushi, Temesvári, Dzono, Korsós, Balázs, Dioris, Kovacech, Bali, Vranac, Hajdu, Curuvija, Horváth, Dolic, István

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs