Egyesült Államok – Kanada 11:11 (vége) | Magyarország – Horvátország 9:6 (vége)
Magyarország – Horvátország

9:6

(2:0, 3:2, 2:2, 2:2)

szombat 14.02.2015, 19:05 • Laky Károly Uszoda • Volvo Kupa

Ahogy az várható volt, fantasztikus mérkőzést láthattak a nézők! A magyar válogatott most nem dobott annyi gólt, mint az Egyesült Államoknak, de így is megnyerte a találkozót, köszönhetően a jó védekezésnek és az első negyedes teljesítménynek. Ami pedig még fontosabb, ezzel a győzelemmel Benedek Tibor fiai a Volvo-kupát is megnyerték, a holnapi eredményektől függetlenül. Megérdemelt a magyar siker, ahol a fiatalok ismét megmutatták, hogy nem hiába számít rájuk a kapitány. Köszönöm ma esti figyelmüket, tartsanak velünk holnap is! (20:19:31)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Pavic üti mellé Varga kísérletét, így az utolsó fél percet is a mieink támadhatják.

31
    A bal szélről a felső lécet találják el a horvátok, de marad náluk a labda.

31
    Emberelőnyben a vendégek, Ivica Tucak időt kér.

30
    Vámos távoli kísérlete a kapufáról pattan mellé.

30
    NIKSA DOBUD szép ejtése a bal alsóban landol! (9:6)

30
    Horvát labdaszerzés.

29
    Fordulhatnak a magyarok!

29
    NÉMET TONI emelkedik centerben, és a kapuba húzza az érkező labdát! (9:5)

28
    Jokovic bejátszása után kontra a horvátok ellen.

28
    SZIVÓS MÁRTON majdnem fél pályáról lő hatalmas gólt laposan a jobb alsóba! (8:5)

27
    Hiába reklamálnak a magyarok büntetőt a bejátszás után, a játékvezetők hajthatatlanok.