Fehérvár AV19 – Vasas SC 4:5 (vége)
Fehérvár AV19
4:5 (3:2, 1:3, 0:0)
Vasas SC
vasárnap 15.02.2015, 18:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

57:27
    Erdei (Volán) áll ki kettő percre!

49:27
    Székely-Mádai (Vasas) pihen kettő percet magas bottal való játék miatt!

38:17
    Török (Vasas) pihen kettő percet testre ütésért!

32:57
    Antal (Volán) áll ki kettő percre!

30:19
    Antal (Volán) ül le kettő percre fogásért!

28:27
    Szabó Bence (Volán) is kiáll kettő percre testre ütésért, kettős előnyben a vendégek!

27:53
    Szabó Dávid (Volán) ül le kettő percre!

27:42
    Kovács Olivér (Volán) ül le kettő percre akadályozásért!

18:55
    Kováts (Vasas) áll ki kettő percre testre ütés miatt! Négy a négy ellen a csapatok a jégen!

17:47
    Erdei (Volán) leül kettő percre!

14:56
    Székely-Madai Gergő (Vasas) ül le kettő percre gáncsolásért!

10:28
    Emberelőnyben a hazaiak: Bozsó Kristóf (Vasas), a vendégek kapusa gáncsolásért kap kettő percet! Természetesen mezőnyjátékos ül a padra.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 5. Szita (Szabó D.), 14. Rajz (Horváth R., Toldy), 16. Tóth R. (Kovács O.), 25. Szabó D. (Tóth R.) – 4. Török, 9. Salamon, 23. Gombos (Székely-Madai, Török), 28. Bukor, 31. Török (Oroszi)

Fehérvár AV19: Bors (Széles) – Szabó B., Antal, Szita, Imre, Vizi -Takács B., Szabó D., Tóth R., Erdei, Kovács O. – Fürst, Járossy, Rajz, Horváth R., Toldy – Szabó M., Négyesi

Vezetőedző: Kóger István

Vasas SC: Bozsó (Garbacz) – Bukor, Bolla, Szlama, Varga T., Czakó – Kováts, Salamon, Gombos, Horváth A., Török – Oroszi, Surányi, Székely-Madai, Szlepka – Rawiri, Rooney

Vezetőedző: Székely-Madai László

Játékvezetők: Mayer István