0:1 (0:0)
Elche CF
hétfő 16.02.2015, 20:45 • Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar • Primera División

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:37:50)

Nagy meglepetésre az Elche egy fejesgóllal elvitte mindhárom pontot az Eibar otthonából a forduló zárómérkőzésén. Az első félidő kifejezetten gyengére sikerült, ezzel szemben a szünet után mozgalmas, gyakran paprikás folytatást láthattunk. Gyorsan előnybe került az Elche, a hazaiak azonban hiába kerültek többször is nagy helyzetbe, a fantasztikusan védő Tytonon nem tudtak kifogni. A hosszabbításban, Javi Lara szöglete után Jonathas kezezése miatt 11-es kellett volna kapniuk a hazaiaknak, így érthető, hogy keserű szájízzel vették tudomásul a vereséget...

90+3

90+3
    Aarón Níguez helyén Rafa Gálvez a vendégek, egyben a meccs utolsó cseréje a legvégén.

90+2
    Javi Lara szöglete után hiába reklamálnak kezezés miatt 11-es a hazaiak, a kontrából pedig ők kaphatnának gólt, de Rodrigues passza után a középen egyedül kilépő Jonathas hosszan szökteti magát, így Irureta menteni tud előle.

90+2
    Raúl Navas passza után Dani Nieto bal oldali beadását fejelik szögletre az Elche védői.

90+1
    Javi Lara szabadrúgása után fejjel mentenek középen a vendégvédők.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Capa harcol ki szabadrúgást a jobb szélen, Aarón Níguez mellett.

90
    Víctor Rodríguez helyén Corominas a második vendégcsere.

89
    Javi Lara passzával Dani Nieto került helyzetbe, de balról, 6 méterről küldött lövését is bravúrral védte Tyton.

89
    Capa iramodott meg a jobb szélen, veszélyes beadására azonban az ötösnél jól csapott le Tyton.

88
    A jobbról befelé cselező Rodrigues 13 méteres lövését blokkolták, majd Jonathas lesállása miatt oda a veszély.

88
    54:46 a labdabirtoklás százalékos aránya, immár az Eibar javára, de sokra most nem mennek vele.

87
    Hosszan előreívelt labda középre, Javi Lara elől mentenek a vendégvédők a tizenhatos előterében.

86
    Capa szabálytalan támadásban jobbösszekötőben, szabadrúgás kifelé.

86
    Fajr helyén Rodrigues a vendégek első cseréje.

85
    Aaron Níguez jobb oldali beadását húzza le a kilépő Irureta kapus.

84
    Capa passza után Bóveda ível középre röviden a jobb szélen, mentenek a védők, a jobbösszekötőbe visszaívelt labdát Capa nagy helyzetben lövi rá az ötös jobb sarkától, de Tyton megint nagyot véd.