PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK 9:10 (vége)
PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK

9:10

(2:5, 3:0, 0:3, 4:2)

szerda 18.02.2015, 19:05 • Abay Nemes Oszkár Sportuszoda, Pécs • E.ON Férfi OB I

Nagy csatában nyerte meg a KAPOSVÁRI VK a mérkőzést. A PVSK az első negyed után összekapta magát, de a harmadikban megint nem sikerültek a dolgok, a Kaposvár visszavette a vezetést. a negyedik negyedben jobban bírta fejben a Kaposvár, a PVSK rengeteg támadást elrontott. Hiába jó a pécsiek védekezése, ha támadásban akadozik a játékuk.
    Sok néző kísérte el a kaposváriakat és a hazaiak oldalán is szép számmal összejöttek, remek hangulatot varázsoltak a mérkőzésre a szurkolók! (20:17:35)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Crivella hat méteres lövését fogta Szécsi, nem tudott egyenlíteni a PVSK.

32
    Vindisch a kiállított a Kaposvárból.

32
    Barát szerez labdát, még hét másodpercig támadhat a Pécs.

32
    Davie a kiállított a Kaposvárból és Csacsovszky a Pécsből. A vendégek támadnak.

31
    Krizsán harmadik kiállítása, így végleg elhagyja a medencét. A Kaposvárból pedig Kovács Olivért állítják ki a játékvezetők.

31
    JONAS DE OLIVEIRA CRIVELLA jobbról, hat méterről lő a bal felsőbe! 8:10

30
    BERTA JÓZSEF négy méterről lő a léc alá! Talán most dőlt el a mérkőzés! 7:10

30
    Krizsán centerből Szécsibe lövi a labdát!

30
    Időt kér a PVSK.

29
    Kontra a Kaposvár ellen!

29
    Krizsán ziccerben a keresztlécre lövi a labdát, majd MÜLLER MÁTÉ balról lő a hosszú sarokba! 7:9