Dunaújvárosi KKA – Győr 22:28 (vége) | Érd – Ferencváros 25:32 (vége) | Ipress Center-Vác – MTK-Budapest 27:25 (vége)
Mosonmagyaróvári KCSE – Békéscsaba 35:25 (vége)
Érd
25:32 (10:19)
FTC Rail Cargo Hungaria
szombat 21.02.2015, 18:00 • Érd Áréna, Érd • Női kézilabda NB1

A második félidőben tovább folytatódott a Fradi henger és csak az utolsó percek fegyelmezetlen vendég játéka akadályozta meg azt, hogy 10 gól feletti különbség alakuljon ki. A hazai gárdának nagyon fontos lett volna ez a győzelem a dobogóért vívott harcban, de ahhoz sokkal jobb játékot kellett volna mutatni. Szerencséjükre a DKKA is úgy néz ki vereséget fog szenvedni az ETO-tól, így nem nő a különbség a két csapat között. (19:25:50)

60
    Mérkőzés vége. (25:32)

60
    KLIVINYI góljával zárkózik tovább a hazai csapat. (25:32)

59
    Újabb érdi találat. KOVÁCS szerezte csapata 24. találatát. (24:32)

58
    SCHATZL értékesíti a megítélt büntetőt. (23:32)

58
    Tomorit is kiállítják így a végére. (22:32)

58
    Faluvégi kap 2 perces büntetést a vendégeknél. (22:32)

57
    Újabb SCHATZL gól, ezúttal büntetőből. (22:32)

56
    SCHATZL szépít. (21:32)

56
    PENA szerez gólt hátrányban. (20:32)

55
    Kiállítás a vendégeknél. Mészáros Rea a büntetett. (20:31)

Időt kér a hazai csapat. (20:31)

54
    Újabb TOMORI találat. Ennek a mérkőzésnek azt gondolom itt a vége, csak a különbség kérdéses innentől. (20:31)

53
    TOMORI a 30. találat jegyzője. (20:30)

52
    SCHATZL lövi a 20. hazai találatot. Lassan kevés lesz az idő arra, hogy ledolgozza hátrányát az Érd, eldőlni látszik a mérkőzés. (20:29)