Corona Brasov Wolves – DVTK Jegesmedvék 3:4 (vége) | Nové Zámky – Dab.Docler 3:2 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
Dab.Docler
szombat 21.02.2015, 19:00MOL Liga

55:42
    Martine kap 5+20 percet testre ütésért, Chrenkónak csapott oda.

54:25
    Kettős hazai előny következik, Mestyán kap két percet magas bottal való játékért. Nagy hazai lehetőség.

53:29
    Szappanos vágja fel helyzetben Čaládit, két perc jár ezért, hazai előny.

50:03
    A buli után Uram kap két percet gáncsolásért.

39:46
    Gyorsan pörögnek a másodpercek, a vendégek harmadában a pakk, még egy kiállítás a harmad végére, Eskelinen kap két percet bottal akasztásért.

37:10
    Baron kap 2+2 percet magas bottal való játékért, és Somogyi is lemegy, de csak két percre durva játékért.

33:44
    Galanisz kap két percet gáncsolásért.

30:14
    Ismét sikerül kivágni a pakkot, majd újabb kiállítás lesz, Čaládi kap két percet. Rövid ideig kettős DAB előny.

28:28
    Hazai kiáĺlítás, túl sok játékos a jégen, két perc büntetés.

13:06
    Baron és Pavuk is két percet kapnak durva játékért, közben Somogyi és Hrudik újra játékban.

10:33
    Az első vendégi kiálĺítás, Somogyi megy le két percre durva játékért, de Hrudik is lemegy durva játékért a hazai csapatból.

00:14
    Kowalczyk kapja az első kiállítást korong kilövésért.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 20. Čaládi (Kowalczyk), 44. Weissmann (Uram, Faith), 53. Rejzek (Uram, Kowalczyk) – 31. Somogyi (Croteau, Gröschl), 37. Galanisz (Mestyán, Nagy)

HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajcovič) – Huba, Ďurčo, Podstavek, Frolík, Faith (A) – Šiška, Kowalczyk, Uram, Weissmann, Čaládi (A) – Hrudík, Púchovský, Chrenko, Marek Dubec (C), O.Štefanka – Sucharda, Baron, Rejzek, M.Štefanka, Tábi.

Edző: Ľubomír Hurtaj.

Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Pozsgai (A), Hüffner, Galanisz, Azari (A), Szappanos – Martine, Mestyán, Croteau, Somogyi, Szepessy – Hruby, Nagy, Pavuk, Gröschl (C), Peterdi – Magosi, Eskelinen, Papp, Léránt.

Edző: Donald Maclean

Játékvezetők: Halassy György, Kincses Gergely – Soós Dániel, Vas Mátyás,

Nézőszám: 1358.