Atomerőmű SE – Soproni Sördögök 88:78 (vége) | Szolnoki Olaj KK – KTE-Duna Aszfalt 67:49 (vége)
Atomerőmű SE
88:78 (20:20, 41:40, 67:57)
Soproni Sördögök
szombat 21.02.2015, 15:30 • Tüskecsarnok, Budapest • Magyar Kupa

A harmadik negyedben kiharcolt előnyét vitte végig a Paks és nyerte meg ezzel a bronzérmet!

A Paks pontszerzői: Jones 19, Körtélyesi 15, Szabó Zsolt 11, Dugat és Wise 8, Evans és Elingsfeld 7, Tóth Ádám 6, Medve 5 és Kovács Ákos 2.

A Sopron pontszerzői: Tóth Gergely 22, Poscic és Ruják 12, Borisov 11, Thomas 7, Dénes és Takács 6, Edwards 2.

Egyetlen mérkőzés van hátra ami döntő és ott a Szolnok ellenfele a Kaposvár lesz. Tartsanak velünk továbbra is. (17:19:13)

40:00
    Mérkőzés vége. (88:78)

39:52
    Edwards középtávolija volt jó a végén. (88:78)

39:39
    A második jó volt Wisetól. (88:76)

39:39
    Wise ellen szabálytalan Borisov, így kettőt dob Wise. (87:76)

39:10
    Dugat dúdaszónál elengedett triplája jó. (87:76)

38:40
    Edwards triplája jön ki a gyűrűről. (84:76)

38:25
    Wise kosara jó és még egyet dobhat, ami jó volt. (84:76)

38:21
    Borisov ellen remek a védekezés. (81:76)

38:16
    Tóth Ádám veszít labdát, majd Thomas rápatintja Dugatra, így támad a Sopron. (81:76)

36:31
    Dugat labdavesztése után Borisov ront ziccert. (80:74)

36:05
    Thomas passza után Poscic zsákol. (80:74)

35:48
    Jones két büntetője volt jó. (80:72)

35:37
    Medve faultja után Poscic dob be két büntetőt. (78:72)

Pap Csaba

Atomerőmű SE: 1 Evans, 5 Szabó Zs., 6 Kovács Á., 7 Elingsfeld, 9 Dugat, 10 Medve, 11 J. Jones, 12 Baki, 15 Tóth Á., 21 Wise, 22 Markovic, 44 Körtélyesi.
    Soproni Sördögök: 2 Poscic, 4 Thomas, 5 Tóth G., 6 Edwards, 8 Takács, 9 Ruják A., 10 Rátvay 11 Trepák, 12 Dénes, 13 Molnár Márton, 15 Borisov, 23 Bán.
    Negyedek: 20:20, 18:20, 29:17, 21:21