Békéscsabai – Jászberényi Röplabda Klub 3:0 (vége) | Vasas – Palota RSC 3:0 (vége)

0:0
    A várakozásoknak megfelelően alakult a mérkőzés, a Vasas-Óbuda három szettben magabiztos győzelmet aratott. A Palota helyenként jól mezőnyözött, de igazából nem tudta megszorítani neves ellenfelét. A piros-kékeknek az is simán belefért, hogy gyakorlatilag a második sor játszott, a sztárok többnyire csak a találkozó elején szerepeltek.
    A mai nappal véget ért az alapszakasz, néhány hét szünet után a rájátszás következhet.
    Köszönöm a figyelmet! (21:07:54)

25:13
    Befejeződött a harmadik szett.

25:13
    Stefanik jött be Windisch helyett, rögtön egy ász értékűt nyitott, ezzel vége is a mérkőzésnek.

24:13
    Windisch ász értékűt nyitott, ezzel szett-, és mérkőzéslabdája van a hazaiaknak.

23:13
    Ludmán nem kegyelmezett négyesből.

22:13
    Petrás fejezte be pontot érően a Palota támadását.

22:12
    Windisch egyedül sáncolt, ez is elég volt a hazaiak boldogságához.

21:12
    Benedek nyitása is rossz.

21:11
    Durst a hálóba nyitott, a másik oldalon pedig Nyuka nyitott outot.

20:10
    Ismét Benedek volt a nyerő ember a vendéglátónál.

19:10
    Hálóban a labda, a Vasas-Óbuda örülhet a pontnak.

18:10
    Jól játszik Benedek a hazaiaknál, bátran is vállalkozik.

17:10
    Lászlop viszont négyesből semmit sem bízott a véletlenre.

17:9
    Győri hatos pozícióból ütött, hosszúra sikerült.

16:9
    Technikai szünet!

16:9
    Benedeknek adták fel a piros-kékek, a fiatal játékos élt a lehetőséggel.

15:9
    Kovács hibázott kettesből, komoly előnyben ismét a Vasas-Óbuda.

14:9
    Előbb egy jó ejtés a hazaiaktól, majd a Palota outot ütött, ezzel öt pont a különbség.