Levante – Granada 2:1 (vége)
Levante UD
2:1 (0:1)
Granada CF
hétfő 23.02.2015, 20:45 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia • Primera División

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:42:30)

Az különösen döbbenetes, hogy az egyébként 88 percig kifejezetten langyosan csordogáló mérkőzésen Álvarez Izquierdo játékvezető képes volt kiosztani nyolc sárga lapot, valamint három azonnali piros kártyát...

Hatalmas csatában győzte le a a hajrában a Levante a kiesési rangadón a Granada csapatát. A 87. percben még a vendégeknél volt az előny egy, a meccs elején szerzett tizenegyesgóllal, de a büntetőnél kezező Camarasa a 88. percben kihasználta Oier kapus hibáját, és kiegyenlített. A 94. percben pedig Barral lesről bevágta a győztes gólt is, így joggal foghatják a fejüket a nem sokkal a vége előtt magukat még győztesnek érző Granada játékosai.

90+4
    David BARRAL - 2:1

90+4
    Levante gólt szerzett!
    DAVID BARRAL eldöntötte! Tono bal oldali beadása után Kalu Uche ugratta ki a lesen lévő Barralt balösszekötőben, aki 10 méterről tekert félmagasan a bal sarokba!

90+3
    Tono bal oldali beadását Cala fejeli középen a mezőnybe.

90+3
    Nyom szólózott jobbösszekötőben, de a tizenhatos sarka előtt szerelték végül a hazai védők.

90+2
    Iván López jobb oldali bedobása után Barral esik nagyot a tizenhatos előterében, de nem kap szabadrúgást.

90
    Négy perc a hosszabbítás.

90
    Jason veszélyes jobb oldali beadását Kalu Uche nem éri el jól az ötös bal oldalánál, s fejéről pattan a jobb sarok mellé a labda.

89
    Oier eddig nagyon magabiztos volt a kapuban, a sors fura fintora, hogy a jelek szerint rajta megy el a Granada két pontja.
    Víctor CAMARASA - 1:1

88
    Iván López jobb oldali bedobását a Foulquier által zavart Oier kapus középre ütötte ki, a jobbról érkező VÍCTOR CAMARASA pedig egyből, 18 méterről lőtt az üresen maradt kapu jobb sarkába.

88
    Jason jobb oldali beadását Foulquier blokkolja.

87
    Iván López kiugratása hosszú a jobb szélre, Oier kapus jöhet kirúgással.

86
    Cala harcol ki szabadrúgást a bal szélen, de sokra nem mennek vele a vendégek.

85
    A kezdőkörnél harcolnak ki szabadrúgást a hazaiak.

84
    Javi Márquez helyén Agbo a vendégek, egyben a meccs utolsó cseréje.

Attila Varsányi

Gólok: 88. Camarasa, 90+4. Barral – 13. El-Arabi (bünt.)

Lapok:   15. Barral (LVN), 79. Kalu Uche (LVN), 84. Tono (LVN) – 22. Juan Carlos (GRN), 52. Riki (GRN), 61. Lass (GRN), 77. Foulquier (GRN), 81. Javi Márquez (GRN)   80. Ramis (LVN) – 72. Colunga (GRN), 80. El-Arabi (GRN)

Levante UD: Marino – Iván López, Navarro (73. Víctor Casadesús), Ramis, Tono – Xumetra (57. Jason), Diop, Camarasa, Morales (57. Rubén) – Kalu Uche, Barral. Edző: Lucas Alcaraz
    Cserék: Jesús Fernández (k), Vyntra, Rubén, Juanfran, Víctor Casadesús, Simao Junior, Jason

Granada CF: Oier – Nyom, Babin, Mainz, Foulquier – Lass (76. Cala), Iturra, Javi Márquez (84. Agbo), Juan Carlos (64. Daniel Candeias) – El-Arabi, Colunga. Edző: Abel Resino
    Cserék: Roberto (k), Daniel Candeias, Riki, Cala, Robert Ibánez, Success, Agbo

Játékvezetők: Álvarez Izquierdo – Gallego García, Barranco Trejo – Nicolás Espejo

Nézőszám: 14000