MAFC – EGIS Körmend 91:101 (vége)
MAFC
91:101 (25:27, 47:48, 60:71)
EGIS Körmend
csütörtök 26.02.2015, 18:00 • Gabányi László Sportcsarnok • Férfi NB I. A csoport

Kiegyenlített eső félidőt követően a harmadik negyedben beragadt a MAFC, amit Körmend nagyszerűen használt ki. Ez döntőnek bizonyult, 23-13-ra nyerte ezt a negyedet Déri Csaba együttese. Megérdemelten nyertek, két pontot szereztek ezzel a bajnokságban.

Köszönöm figyelmüket! (19:52:13)

40:00
    Mérkőzés vége. (91:101)

39:56
    Richards harminc fölé tornázza pontjai számát. (91:101)

39:51
    Tursics ellen az ítélet, Popadics egyet dob be. (91:99)

39:48
    Brownt faultolták tripladobás közben, két büntetőt dob be a háromból. (91:98)

39:42
    Popadics dob könnyű kosarat. (89:98)

39:38
    Jó a büntető is. (89:96)

39:38
    Lakosának ütött oda Walker, ráadásul be is dobta az irányító. (88:96)

39:32
    Nem hibázott Tóth. (86:96)

39:32
    Brown ütött oda Tóthnak, két büntető. (86:94)

39:20
    Brown szerzett labdát, majd két pontot. (86:94)

39:06
    Csak az első jó. (84:94)

39:06
    Mócsán ellen az ítélet, megint Popadics dobhat. (84:93)

38:56
    Hunter dob triplát. (84:93)

38:43
    Nem hibázott Popadics. (81:93)

38:43
    Popadics dobhat kettőt, őt is kifújták. (81:91)

38:43
    Jó a +1 Richardstól. (81:91)

38:31
    Richards eredményes a palánk alól, Glenn odaütött neki, ezzel kipontozódott. (81:90)

38:21
    Fodor megint odaüt. (81:88)

Kristóf Csanádi

Kommentátort keresünk a EGIS Körmend csapatának meccseihez. További információk.

MAFC: 1 Hunter, 3 Lakosa, 5 Lakits, 9 Faragó, 10 Misek, 12 Glenn, 14 Fodor, 16 Timkó, 20 Mócsán, 21 Pápai, 24 Brown, 25 Tursics.
    EGIS Körmend: 1 Richards, 2 Molnár, 3 Popadics, 6 Walker, 7 Seals, 8 Latinovics, 12 Farkas, 13 Tóth, 14 Török, 15 Ferencz, 20 Németh, 22 Doktor.

Játékvezetők: Papp, Kapitány, Frányó.
    Negyedek: 25:27, 22:21, 13:23, 31:30