Videoton FC II. – Tolle UFC Szekszárd 2:1 (vége)
Videoton FC II.
2:1 (1:0)
Tolle UFC Szekszárd
vasárnap 01.03.2015, 14:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • NBIII - Közép csoport

A második félidőre egy teljesen más Szekszárd jött ki, egyenlíteni azonban mégsem sikerült a Tolna megyei együttesnek. Az 59. percben Büki góljával növelte előnyét a Vidi II., ám ezután elkényelmesedtek a fehérváriak, és a hajrában esett szépítés után bizony meleg volt a pite a piros-kékek számára! (15:43:01)

90+2
    A sarokrúgás után szabadrúgás lesz kifelé.

90+2
    Fejes és védés, újabb szöglet!

90+1
    Micskó tekerését Gyánó bravúrral üti fölé, szöglet!

90
    Utolsó hazai csere: Büki le, Géresi be.

89
    Minden erejével az egyenlítésért küzdenek a vendégek.

88
    A Szekszárd gólt szerzett!
    GÓÓÓÓL! Szépítenek a vendégek! Jön a beadás jobbról, SZABOLCSKA TAMÁS a földre csúsztat, a labda onnan a kapufára pattan, majd a gólvonalra, Gyánó utána kap, az asszisztens jelez, gól! 2-1!

87
    A játék az utóbbi időben bizony a fehérvári térfélen zajlik.

87
    Kocsis a földön, a délpályától jöhetnek a hazaiak.

86
    Támad a Szekszárd, egyelőre érintetlen a hazai háló.

85
    Baksa (Vidi II) rúgja el a labdát sípszó után.

84
    Cseszneki (Vidi II) sárgul be kezezésért.

83
    Micskó dől rá a lövésre, blokkolják.

83
    Utolsó csere vendég oldalon: Arena helyén Nagyváradi folytatja.

82
    Gyánó szedi le a hosszú labdát Szabolcska elől.

81
    Második hazai csere: Ács le, Barcsay be.

80
    Micskó fejel fölé a sarokrúgást követően.

79
    Deli ereszt el jobbal ígéretes lövést, Gyánó szerencséje, hogy középre tart a kísérlet, szöglet!

78
    Lecsúszik a vendég lövési kísérlet, kirúgással jöhet a Videoton FC II.

76
    Arena (Szekszárd) sárgul be.

75
    Rátkai helyén Rácz, ez a második vendég csere.

74
    Arena lő futtából 23 méterről, Gyánó vetődve hárít, a kipattanó a hazaiaké!

73
    Micskó fordulásból, 21-ről teker, Gyánó véd magabiztosan.

73
    Vallejos labdájával Kocsis tör be a tizenhatoson belülre, mindenki beadásra számít, de külsővel lő, Horváth Bálint véd!

72
    Büki elő Horváth Bálint szedi fel a labdát a tizenhatoson belül.

71
    Sejben helyett Kiprich, ez az első fehérvári változtatás.

70
    Sejben passzát Zsók rúgja ki.

69
    Király beadása után Vallejos van lesen.

68
    Most a szekszárdiak építgetik a támadásukat.

67
    Micskó leheletfinom löbbölését kifejelik a hazaiak.

66
    Deli a pontrúgással, félmagas lövést Gyánó bravúrral piszkálja ki a rövidből!

65
    Bognár (Vidi II) állítja meg kényszerből ellenfelét, sárga, jó helyről jöhet a Szekszárd.

64
    Első vendég csere: Fejes le, Micskó be.

63
    Sejben kap nagyszerű kiugratást Kocsistól, de egy csel után, hét méterről gyámoltalan megoldást választ!

62
    Tetszetős hazai kontra végén Sejben passza akad el a védőkben.

61
    Mi marad ki! Büki balról laposan középre ad, érkezik a hosszún Sejben, aki belsővel a földre rúg, a labdába belekap Horváth Bálint, a kipattanót pedig becsúszva rúgja el a szekszárdi kapus Kocsis elől!

60
    Pap (Szekszárd) sárgul be.

60
    Gyánó öklözi ki a sarokrúgást, az ismétlés levágódik.

60
    Szöglet a vendégek javára.

59
    A Vidi gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Növelik előnyüket a fehérváriak! Baksa megy el a jobb oldalon, remekül kapta a labdát, érkezik a centerezés, egy Vidi játékos lemarad róla, de BÜKI BALTAZÁR az ötös előtt, középen dobja magát, senki sincs rajta, a labda a hálóban köt ki! 2-0!

58
    Gyánó húzza le magabiztosan a pontrúgást.

57
    Szabadrúgás a vendégek javára, beívelés várható.

56
    Sejben cselezi be magát Koch s Dobra között az ötös előtt, de odaér egy harmadik vendég játékos!

55
    Arena ijed meg a lehetőségtől, lőhetne, de nem teszi.

54
    Királyházi beadása lecsúszik, kirúgással jöhet a Vidi II.

52
    A hazai sarokrúgás már nem ennyire veszélyes.

52
    Sejben ugrik ki ziccerben, Vallejos adta a labdát, Horváth Bálint hatalmasat véd, szöglet!

51
    Pap tör előre, de finom labdája pontatlan Arena számára. A szekszárdiak kezdik aktívabban a második játékrészt.

50
    Vallejos bonyolódik cselekbe, Rátkai tudja szerelni végül.

49
    Baksa tisztáz Fejes elől a tizenhatoson belül.

48
    Mi marad ki! Fejes ajtó-ablak helyzetben kapja a labdát középről, a vendég játékos 9 méterről a hosszú felsőbe tekerne, mellé is, fölé is!

48
    Sejben veszélyes, félmagas beadása elmegy mindenki előtt keresztbe!

47
    Les miatt jöhetnek a hazaiak szabadrúgással.

47
    Úgy néz ki egyik csapat sem cserélt a szünetben.

46

Teljesen egyértelmű idáig a mérkőzés, a hazaik támadnak, a szekszárdiak pedig jobbára a védekezéssel vannak elfoglalva. Rögtön az első percben már megszerezték a vezetést a fehérváriak, ám a partjelző intésére a játékvezető ezt a találatot még érvénytelenítette. Folyamatosan nyomott a Vidi II, igaz, hatalmas helyzeteket nem láthattunk, ám a 32. percben Kocsis rosszul eltalált lövése utat talált a vendégek hálójába. A játék képe ezt követően sem változott, a szekszárdiak nem nagyon törik magukat az egyenlítésért.

45
    Nem lesz hosszabbítás.

44
    Gyánó vetődve öklözi ki a játékszert a sarokrúgást követően.

43
    Szöglethez jutnak a vendégek.

42
    Nem támadnak le a vendégek, elég passzívak ma a fekete mezesek.

41
    Rátkai elől Gyánó bombázza a mezőnybe a játékszert.

40
    Baksa nem tudja bent tartani a labdát, fellélegezhetnek a vendégek.

39
    A gól óta kicsit leült a mérkőzés, most a hazaiak készülődnek bedobáshoz a szekszárdi térfél közepéről.

38
    Szinte pillanatokra sincs a labda a Szekszárd csapatánál.

36
    Sejben találja el labdával Arenát nagyon rossz helyen, megáll a játék.

35
    Kényelmesen passzolgatnak a piros-kékek a térfelükön.

34
    Góllá érett a hazai fölény, most a szekszárdiaknak ki kell jönniük a sündisznóállásból.

32
    GÓÓÓL! Vezetnek a fehérváriak! KOCSIS GERGŐ BENCE tolja ki a labdát jobbra Csesznekinek, a játékszer egyből jön vissza, Kocsis azonnal lő, rosszul találja el, de így lesz jó a lövés, a labda átpattan a hosszú sarokba Horváth Bálint fölött/mellett! 1-0!

31
    Cseszneki becsúszva éti csak el a játékszert, a lapos beadásra kivetődik Horváth Bálint.

30
    Vallejos veszi le mellel a labdát a tizenhatos előtt, azonban szerelni tudják a hazai támadót.

29
    Cseszneki kap hosszú labdát, kirúgás a Szekszárd javára.

28
    Horváth B. húzza le magabiztosan a fehérvári sarokrúgást.

28
    Fejes teszi bele stílszerűen a fejét a pontrúgásba, felső kapufa, szöglet, majdnem öngól!

27
    Tartja a labdát a hazai együttes, szabadrúgás az alapvonal mellől, beívelés várható.

25
    Deli lövi be élesen, laposan a játékszert a hazai ötöshöz, a labda elmegy mindenki előtt.

24
    Királyházi (Szekszárd) löki el Ácsot, a játékvezető sárgát ad érte.

24
    Minden szekszárdi játékos a saját tréfelére húzódik vissza.

23
    Les miatt jöhet szabadrúgással a Szekszárd együttese.

22
    Arena rántja le Ácsot a hazai szögletzászlónál, szabadrúgás lesz kifelé.

21
    Hosszú indítás hazai részről, belefejelnek a védők, a labda így Büki elől kapujából kimozduló Horváth B. zsákmánya lesz.

20
    Szekszárdi kirúgással folytatódhat a játék. Az első húsz percben szinte végig a Videoton FC II. csapata támad, a vendégek elszórtan vezetnek kontrát.

19
    Sérülés miatt áll a játék, két piros mezest is ápolni kell.

17
    Büki megy el a tizenhatoson belül, centerezésre érkezik Ács egy védővel a nyakán, csúszik a hazai középpályás, Horváth Bálint vetődve véd, nincs kipattanó!

17
    Kényelmesen passzolgatnak a hazaiak a félpályánál.

15
    Királyházi sarokrúgását Dobsa bólintja ki, az ismétlés után lesre futnak a vendégek.

15
    Kocsis ment a tizenhatos előtt, vendég szöglet jöhet.

14
    Szekszárdi kirúgással folytatódhat az összecsapás.

13
    Rátkait szereli a visszalépő Büki a félpályánál.

13
    Fejes sarokrúgását Büki fejeli ki, az ismétlés Gyánó kezében köt ki.

12
    Szögletre cseréli a bedobást a Szekszárd.

12
    Királyházi menne el a jobb oldalon, Dobsa keresztez, dobás lesz belőle.

11
    A félpályánál passzolgatnak a fehérváriak.

10
    Cseszneki kap hosszú indítást, nagyon nyom most a fehérvári alakulat.

9
    Tetszetős hazai akció végén Cseszneki (Vidi II) fut lesre.

7
    Királyházi menne el a jobb oldalon, nagyon pattog a labda, Király beéri a tizenhatos sarkánál.

6
    Cseszneki elől halásszák el a labdát a fekete mezesek.

5
    Bognár hosszú indítása elérhetetlen a piros mezeseknek.

4
    Eddig a Vidi II dominálja az összecsapást.

1
    Rögtön az első percben vezetést szereznek a hazaiak, de a partjelző intésére a játékvezető érvényteleníti a találatot!

1

Videoton FC II.: Gyánó – Baksa, Bognár, Dobsa, Király – Kocsis, Ács – Cseszneki, Büki, Sejben – Vallejos

Vezetőedző: Bíró Imre

Tolle UFC Szekszárd: Horváth B. – Pap, Zsók, Koch, Dobra – Királyházi, Arena, Rátkai, Deli, Fejes – Szabolcska

Vezetőedző: Kvanduk János

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Németh Imre, Dr. Bede Tamás.

A hétvégén folytatódnak az NBIII küzdelmei is, a Közép csoportban a Videoton FC második számú csapata a Tolle Szekszárd együttesét látja vendégül vasárnap kora délután a Sóstói Stadionban.
    A fehérváriak 6-2-7-es mérleggel, 20 pontot gyűjtve a tabella 9. helyét foglalják el, igaz, annyira sűrű a mezőny, hogy a dobogó legalsó foka öt, a 14. helyezett Orosháza pedig csak két pontnyira található Bíró Imre legénységétől.
    A szekszárdiak 6-4-5-s mérleggel, 22 ponttal a 7. pozícióban tanyáznak.
    Ősszel a Vidi II 3-1-re tudott győzni Tolna megyében, kíváncsian várjuk a vasárnapi összecsapást!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:00 - kor kezdődik.