Balmazújváros – Gyirmót 1:3 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
1:3 (1:1)
Gyirmót FC Győr
vasárnap 01.03.2015, 14:00 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Merkantil Bank Liga

A Gyirmót kezdte jobban a mérkőzést, több komolyabb helyzetet is kihagytak, ezt góllal büntette a Balmazújváros, amire a 25. percben válaszolni tudott a Gyirmót. A második félidőben is a vendégek alakítottak ki több helyzetet, kettőt ezekből értékesítettek is, megérdemelten vitték el a három pontot Balmazújvárosból.

A hazaiak így egyre rosszabb helyzetbe kerülnek, míg a Gyirmót egy helyet mindenképpen előre lép a tabellán, de amennyiben a Békéscsaba nem nyer, akkor már dobogósok. (15:55:16)

90+2

90
    2 perc a hosszabbítás.

89
    Cseri ad be balról, Madarász fejel a kapu fölé.

86
    A Gyirmót gólt szerzett!
    BELICZKY GERGŐ lép ki a jobb oldalon, a kifutó Radosevic mellett a hosszú sarokba lő! 1:3

85
    Tóth L. kap ígéretes labdát, amit hosszan vesz át, így Somogyi közbe tud avatkozni.

85
    Beliczky jó csellel megy el egy védő, és a kifutó hazai hálóőr mellett is, de kisodródik, így éles szögből a kapu mellé lő.

81
    KIss Máté 18 méteres szabadrúgását tolja ki a bal felső elől Radosevic.

81
    Gyurján helyett Beliczky a pályán.

80
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Tóth L. (Balmaz Kamilla Gyógyfürdő).

77
    Tóth lép ki a védők között, a 17 méteres lövését hatalmas bravúrral védi Somogyi.

74
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kiss M. (Gyirmót FC Győr).

72
    Virágot Chonka váltja.

66
    Gyurján jobbról érkező beadása után Madarász lövését fogja a hazai kapus.

66
    Angyal helyén Tóth L. a hazaiaknál.

65
    Gyurján lép ki a jobbösszekötő helyén, a beadásáról centikkel marad le Madarász.

63
    Cseri lövését Radosevic fogja a túloldalon.

63
    Mijatovic lő kapura a védők szorításában, Somogyi véd ismét!

62
    Gólszerző MADARÁSZ.

62
    Egy bal oldali beadást lő mellé kapásból Mijatovic.

59
    Cseri balról érkező beadását Oross elől vágja ki Gal.

58
    Magasföldi le, Madarász be a Gyirmótnál.

57
    Vajda fejesét bravúrral hárítja Somogyi!

56
    Batarelo helyén Vajda a a hazaiaknál.

52
    Bobál Gergőt Oross váltja.

52
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ryashko M. (Balmaz Kamilla Gyógyfürdő).

51
    Angyal teszi ki a labdát a balösszekötő helyén érkező Virágnak, aki a 16-os sarkáról a kapu fölé lő.

46

A Gyirmót kezdte jobban a mérkőzést, több komolyabb helyzetet is kihagytak, ezt góllal büntette a Balmazújváros, amire a 25. percben válaszolni tudott a Gyirmót.

A vendégek irányítják a játékot és eddig élvezetes a mérkőzés.

45

45
    Kiss 20 méterről lő a kapu fölé.

37
    Présinger balról lő el egy labdát keresztben a kapu előtt.

35
    Bohner megy el a jobb szélen, lövését Radosevic tolja szögletre.

34
    Présinger ível be jobbról, Magasföldi elől kifejeli Gal, a kipattanóból Bobál kapásból lő a jobb sarok mellé.

32
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Batarelo (Balmaz Kamilla Gyógyfürdő).

31
    Bobál és Gyurján vezet egy kontratámadást, Radosevic fogja a labdát a végén.

30
    Egy jobb oldali szabadrúgást védett bravúrral Somogyi.

29
    Kiss bal oldali szöglete után lecsorgó labdát ismét Cseri lőtte kapura, de ezúttal is célt tévesztett.

25
    Cseri ível a kapu elé, GYURJÁN BENCE ugrik a legmagasabbra a védők szorításában és a jobb alsó sarokba fejelt! 1:1

11
    A Balmazújváros gólt szerzett!
    POPOVIC ZDRAVKO lép ki nagy helyzetbe, a kifutó Somogyi mellett talál a kapuba! 1:0

11
    Cseri balról ad be, Magasföldi nem tudja átvenni a labdát, oda a lehetőség.

7
    Egy eladott labdára csap le Kiss Máté, 19 méterről célozza meg a jobb alsót, de Radosevic véd.

4
    Bobál beadása szögletre pattan, a sarokrúgás után Cseri lő a kapu mellé.

Közvetítésünkben a kiemelt eseményekre tudunk koncentrálni.

1

A labdarúgó NBII második tavaszi fordulójában járunk, a sereghajtó Balmazújváros a jelenleg ötödik helyen álló Gyirmótot fogadja.

A hazaiak jól erősítettek a télen, de Mezőkövesden így is sima vereséget szenvedtek, és így veszített pontok tekintetében egy pontos hátrányban vannak a 14 pontot gyűjtött három közvetlen vetélytársukkal, a Cegléddel és a Siófokkal szemben.

A Gyirmót is megerősítette a keretét a téli szünetben, és a Vasas ellen egy hazai döntetlennel kezdtek, de egy mai győzelemmel felléphetnek a dobogóra, egy pontra közelítve meg az éllovas angyalföldieket.

A két csapat háromszor találkozott eddig bajnoki meccsen, odahaza fölényesen nyert kétszer a Gyirmót, Balmazújvárosban 2:1-re, vagyis szoros meccsen, és ma is ők tekinthetők egyértelmű esélyesnek.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:00 - kor kezdődik.

Gólok: 11. Popovic – 25. Gyurján, 62. Madarász, 86. Beliczky

Lapok:   32. Batarelo (BAL), 52. Ryashko M. (BAL), 80. L. (BAL) – 74. Kiss M. (GYFC)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Radosevic – Vachtler, Kiss L., Gal, Virág (72 Chonka), Batarelo (56' Vajda), Batizi-Pócsi, Popovic, Angyal (66' Tóth L.), Ryashko M., Mijatovic

Vezetőedző: Szabó János

Cserék: Szalma – Tóth, Belényesi, Vajda, Németh, Riashko V., Chonka

Gyirmót FC Győr: Somogyi – Bobál (52' Oross), Présinger, Gyurján (81' Beliczky), Bohner, Papp, Cseri, Graszl, Magasföldi (58' Madarász), Balog, Kiss M.

Vezetőedző: Sisa Tibor