EC VSV – Fehérvár AV19 0:1 (hosszabbítás vége)
EC VSV
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Fehérvár AV19
kedd 03.03.2015, 19:30 • Villach, Ausztria • EBEL

A ráadásban harcolta ki a győzelmet ezen a rendkívül gólszegény találkozón a Fehérvár. A rendes játékidőben nagyon kevés esemény történt, kiállításból mindössze kettő (rekordközeli), bár lövésből nem voltunk híján, 39-32 lett a kaput eltaláló lövések aránya.

A négy a négy elleni játékban azonban eldöntöttük a mérkőzést a javunkra, így a középszakaszt győzelemmel zártuk!

Villach – Fehérvár: 0-1 (hosszabbítás után)!
    ---- (21:55:53)

61:47
    A Volán gólt szerzett!
    SÁRPATKI TAMÁS RÓBERT kihasználta a négy a négy elleni játékot és a ráadásban megszerezte a győzelmet a Volánnak a középszakasz utolsó mérkőzésén! 0-1!
    Gólpassz: Andrew Sarauer.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Nem született gól a rendes játékidőben, jöhet a hosszabbítás!

60:00
    Befejeződött a harmadik harmad.

51:00
    Kiegyenlítettebb ez a harmad, hétszer lőttek eddig a fehérváriak, nyolcszor a villachiak.

47:00
    Továbbra sincs gól a mérkőzésen, nem bírnak egymással a csapatok.

40:01

Két harmad leforgása után is maradt a 0-0, a 26 osztrák kapura lövésre csak 17 magyar érkezett. Ezzel is lehetne nyerni, főleg úgy, hogy minden esetben Lamoureux, illetve Engstrand útját állta a korongnak. A harmadik harmad talán már dönteni fog.

Villach – Fehérvár: 0-0, a szünet után folytatjuk!
    ----

40:00

34:00
    Kilenc fehérvári és 15 villachi lövés a második harmad kontóján. Lehet, hogy 40 játékperc után sem lesz még találat.

31:51
    Kiegészült a VSV.

29:51
    Altmann áll ki gáncsolás miatt két percre, most a Volán játszhat két percig emberelőnyben.

25:00
    Továbbra is az osztrákok aktívabbak elől, a lövésarány ebben a harmadban eddig 7:3.

20:01

Egyelőre jelentősen több lövés megy a Volán kapujára, Engstrand eddig 11 alkalommal kellett, hogy hárítson. A Fehérvár 5x kísérletezett kapura tartó lövéssel, de ezekből sem lett gól. Egyetlen kiállítás még a mérleg, azt szerencsére megúsztuk.