Galatasaray - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 12:17 (vége)

Galatasaray: (Gezek), Scsepanovics – Simsek, M. JANOVICS 3, Destici, Kljajevics, Gulenc, NIKICS 3, Paskovics, Vukcsevics 2, Mih. Korolja 1, Biyik 1, Akszentijevics 2.

Szolnoki Dózsa-Közgép: (Nagy), Decker A.,– Gocics, Madaras 1, Vámos, Jansik, Mezei, Alekszics 1, TÓTH 2, Varga Dániel 3, VARGA DÉNES 5, Hangay, MITROVICS 5

Galatasaray – Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 12:17

Köszönöm a figyelmet! (20:20:56)

A harmadik negyedet leszámítva minden játékrészben öt gólt lőtt a Dózsa. A támadójáték remek volt. Mitrovics és Varga Dénes is öt gólig jutott. A védekezésben voltak hiányosságok, elsősorban a kapufánál álló játékost nem fogták kellően szorosan.
    A győzelem egy percig sem forgott veszélyben. A következő fordulóban bebiztosítja továbbjutását a Szolnok.

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    MIHAJLO KOROLJA úszott be a jobb kapufához és lőtt gólt. (12:17)

32
    Kettős emberelőnyből VARGA DÁNIEL négy méterről rengeteg lóba után Scsepanovics feje fölé lőtt. (11:17)

32
    Mezei harcolt ki emberelőnyt, szolnoki időkérés.

31
    M.Janovics szerelt.

31
    Megint a jobb oldali kapufánál álló SZLOBODAN NIKICS húzta be a labdát. (11:16)

30
    Vukcsevics harcolt ki kiállítást, hazai időkérés.

30
    Madaras passza a center felé hosszú lett.

29
    Szerelték a hazai centert a mieink.

29
    TÓTH MÁRTON tört be, faképnél hagyta emberét és a jobb felsőbe lőtt középről. (10:16)

28
    Simsek pattintott két méterről középre.

27
    Paszkovics újabb rossz megoldása.

27
    VARGA DÁNIEL lőtt elnézős gólt egyenesbe nyolc méterről. (10:15)

27
    SRDjAN AKSZENTIJEVICS hét méterről elhajlásból lőtte ki a jobb alsót. (10:14)

26
    SZTEFAN MITROVICS rázta le emberét és úszott be két méterre, Madaras remekül látta meg őt és a szerb szép gólt lőtt, ez neki már az ötödik volt. (9:14)

26
    Paszlovics távoli lövését fogta Decker.

25
    MILAN ALKESZICs tíz méterről lőtt egy hatalmas gólt. (9:13)

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, a Szolnok hozta el a labdát.

A harmadik negyedet megnyerte a Galatasaray. A védekezés nem volt tökéletes szolnoki oldalon. A kapufánál állva ezen a meccsen is rendre betalál a Galata.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    Megúszás után Madaras ejtett, Scsepanovics résen volt.

24
    Mitrovics szerzett labdát.

23
    Simsek középre passzolt labdája után NIKOLA VUKCSEVICS három méterről lőtt kapuba. (9:12)

23
    Scsepanovics fogta Varga Dénes kapáslövését.

22
    Simsek lőtt kapura, hatalmas homály volt.

22
    Újabb hazai emberelőny, jön is az időkérés.

22
    MAdaras passza egy nagyon picit magas volt a középen lévő szolnokinak.

21
    Emberelőnyben egy elképzelés nélküli passz középre a hazaiaktól.

21
    Emberelőnyben Madaras passza után SZTEFAN MITROVICS a bal szélről nagy gólt lőtt a bal felsőbe. (8:12)

20
    Vendég időkérés.

20
    BERK BIYIK Simsek keresztpasszából kapásból lőtt gólt a bal szélről. (8:11)

19
    SRDJAN AKSZENTIJEVICS a megismételt ötméterest már belőtte, az elsőt kihagyta. (7:11)

19
    Madaras rántotta le Janovics, ezért jár az ötméteres.

19
    TÓTH MÁRTON úszott be Destici elé és szépen átejtette közelről a kapust.

19
    Lejárt a törökök támadódeje.

18
    Emberfórban nem jutottak lövésig a hazaiak, majd Paskovics adott egy rossz passzt centerbe.

17
    Támadó fault Mezei ellen.

17
    Destici nem talált kaput lövésével.

17
    Elkezdődött a harmadik negyed, pedig a hazaiak hozták el a labdát.

Gólzápor van eddig, mindkét negyedben ötöt lőtt a Dózsa. Varga Dénes különösen kitesz magáért, hiszen már ötgólos, Mitrovics pedig három. Szinte tökéletes támadójátékot produkál a Szolnok.

16
    Vége a második negyednek.

16
    Madaras blokkolt egy lövést.

16
    Az emberelőnyt azonnal bevágta középről MADARAS NORBERT hat méterről. (6:10)

15
    Az ötméterest MLADJAN JANOVICS értékesítette, Decker feje fölé lőtt. (6:9)

Ötméteres Gocics ellen, későn emelte fel a kezét.

15
    Tóth-nak egy pici hosszú volt a labda.

14
    Megint a jobb oldali kapufához játszották be a labdát, most NIKOLA VUKCSEVICS fejezett be. (5:9)

14
    Hazai időkérés.

13
    Emberelőnyben VARGA DÁNIEL két lóba után öt méterről középről helyezett a kapuba. (4.9)

13

13
    Paskovics lőtt jócskán mellé hat méterről.

12
    SZTEFAN MITROVICS is beúszott középre és hátulról remek labdát kapott és behúzta a labdát a kapu bal oldalába három méterről (4:8)

12
    Decker védett.

11
    VARGA DÉNES lemásolta Janovics zseniális gólját, beúszott középre és lőtt gólt kapásból. Ötödik gólja volt. (4:7)

11
    MLADJAN JANOVICs úszott be a kapu közelébe és kapott jó passz és szépen kitartotta a labdát, majd kapuba lőtt. (4:6)

11
    Alekszics passza után VARGA DÉNES a bal szélről ismét a kapu közepébe pattintott. Ez volt a negyedik gólja. (3:6)

10
    MLADJAN JANOVICS három lóba után lőtt az elsüllyedő Decker felett a kapuba a bal szélről. (3:5)

10
    Tóth ellen víz alá vitt labdát fújtak.

9
    Decker védett nagyot, a kapufánál húzták rá a kapura a labdát.

9
    Elkezdődött a második negyed, a törökök hozták el a labdát.

Végig dominálta az első negyedet a Szolnok, már három góllal vezet. Varga Dénes és Mitrovics van igazán elemében.

8
    Vége az első negyednek.

8
    Alekszics remek passza után VARGA DÉNES a bal szélről pattintott a kapu közepébe. (2:5)

8
    SZLOBODAN NIKICS vált le emberéről és kapásból belőtte az előrevágott labdát. (2:4)

7
    Mezei harcolt ki újabb fórt, Mitrovics középre tett labdája nem volt pontos.

7
    Vendég időkőrés.

7
    Madaras és Alekszics is a kapufát találta el.

6
    Újabb török emberelőny, egy távoli lövés, Decker védett magabiztosan.

6
    SZTEFAN MITROVICS lőtt be villámgyorsan egy szabaddobást. (1:4)

5
    Remek védekezés emberhátrányba, Paskovics ismét pontatlan passzt adott középre.

5
    VARGA DÉNES úszott meg egyedül és csapta be a végén a kapust. (1:3)

5
    Paskovics passzolta be a labdát a sűrűjébe, nem is volt jó.

5
    VARGA DÉNES a bal oldalra pattintotta az ötméterest.

5
    Ötméterest harcolt ki Tóth.

4
    A bal kapufánál álló SZLOBODAN NIKICS húzta be a labdát, ezt a szolnoki meccsen is rengetegszer eladták. (1:1)

4
    Jansik kiállítása után török időkérés.

3
    Szolnoki emberelőny végén Madaras kiszorított helyzetből lőtt, Scsepanovics résen volt.

3
    M. Janovics pattintott felé.

2
    Mitrovics lőtt messziről, Scsepanovics maga elé ütötte a labdát.

2
    Madaras bombáját tolta felé Scsepanovics.

2
    Egy szolnoki labdaszerzés emberhátrányban.

1
    SZTEFAN MITROVICS emelkedett ki magasra egy szabaddobásnál és becsúszott a labda a kapuba. (0:1)

1
    Elkezdődött a mérkőzés a hazaiak hozták el a labdát.

A férfi vízilabda BL csoportkörének hatodik fordulójához értünk. A B csoportban a Szolnok a Galatasaray otthonában látogat. Három héttel ezelőtt a felek már összecsaptak,akkor magabiztos szolnoki siker született, most is ebben bízunk. Kis Gábor sérülés miatt nem játszhat, de így is esélyesebb a Dózsa. A törököknél négy montenegrói és négy szerb pólós szerepel.
    A csoportban második helyen áll a magyar csapat 12 ponttal és ha Isztambulban nyer, akkor karnyújtásnyira kerül a Final sixhez. A Galata eddig három pontot gyűjtött öt meccs alatt.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 20:00 - kor kezdődik.