6 7
Vasilisa Aponasenko
0
1 63
szerda 04.03.2015, 11:15 • Court 2, Antalya • ITF Antalya - 2015 ITF MEN'S and WOMEN'S CIRCUIT COMBINED (salak)

7:6
    Jani Réka Luca az első szett után egy nehezebb másodikban, de végül megnyeri a mérkőzést két játszmában és továbbjut Antalyában a második fordulóba!

6-3
    Jani Réka újabb minibrékje után három mérkőzéslabdához jut! 6:3!

5-2
    Egy minibrék vissza, de így is 5:2 Janinak.

4-1
    Megvan a második minibrék Janinak, 4:1!

1-0
    Minibrékkel kezd Jani! 1:0!

6:6
    Kiharcolja a rövidítést Jani Réka, 6:6! Magának tette nehézzé a második szettet és ezzel a mérkőzést is Jani, ugyanis eleve megvolt a brékelőnye Rékának, azt elvesztette, utána még kétszer is volt bréklabdája (egyszer dupla) és mégsem sikerült elnyernie ellenfele szerváját. Most a tie break nagyon fontos lesz!

5:6
    Nagy kontraszt, hogy Aponasenko viszont ismét él az első adódó lehetőségével, ezzel 5:6! Megint a szettben maradásért kell szerválnia Janinak.

40-30
    Bréklabdája van Jani Rékának! Egy lehetőség, élni kell vele!

5:5
    Nehezen, de sikerült a túlélés, egyenlít Jani Réka, 5:5! A legjobb lenne most elvennie az orosz adogatását, komoly előny lenne.

4:5
    Már szinte a kezében volt Janinak az újabb brék, most azonban 4:5, mégis Aponasenkoé az előny, Rékának pedig a szettben maradásért kell adogatnia.

40-15
    Két bréklabda Jani Rékának, nagy lépés lenne ez a brék a győzelem felé!

4:4
    Az adogatás kezd talán rendbe jönni, 4:4!

3:4
    Vezet Aponasenko, 3:4, Janinak vissza kellene találnia a helye útra.

3:3
    Sajnos most már megvan a brék Aponasenkonak is. 3:3, elveszett Jani brékelőnye.

40-A
    Bréklabda, a tűzzel játszik most Jani.

30-40
    Visszaesett Réka játéka, Aponasenkóé pedig feljavult. Bréklabdához jut az orosz.

3:2
    Semmire nyeri az adogatását Aponasenko úgy, hogy eddig Réka mindig legalább bréklabdáig eljutott. Reméljük, azért Réka lendülete nem akad meg emiatt. 3:2!

3:1
    Ez nagyon fontos gém volt, de megvan! 3:1 Janinak, megszilárdította brékelőnyét a második szettben.

2:1
    Már az elsőt értékesíti Réka, ezzel elveszi Aponasenko adogatását, 2:1 brékelőnnyel!!

40-0
    Hátom bréklabdához jut Jani Réka Luca, meglehet a brékelőny!

1:1
    Simán megvan a szervajáték ismét, 1:1!

0:1
    Bréklabdát hárítva, először hozza az adogatását a mai napon Aponasenko, 0:1!

40-30
    Bréklabdához jut Jani!

6:1
    Sikerült megnyernie az első játszmát Jani Rékának remek játékkal. 30 nyert labdamenet 17 ellenében, ráadásul az utolsó négy játékot zsinórban nyerve végül 6:1 arányban Janié a szett! Hamarosan következik a második játszma.

40-15
    Két játszmalabdához jut Jani Réka!

5:1
    Jani Réka harmadszor is elveszi Aponasenko adogatását, akinek ma még egyszer sem sikerült nyernie a sajátját. 5:1 és adogathat az első szettért Jani!

40-0
    Három bréklabdához jut Jani Réka Luca. Ez szinte három szettlabdával ér most fel!

4:1
    Remek, megerősíti a brékelőnyét Jani Réka, 4:1! A legutóbbi két játékban csak egyetlen labdamenetet veszített a magyar lány.

3:1
    Tizenötre elnyeri Aponasenko adogatását Jani Réka Luca, megint megvan a brékelőny, csak most már stabilizálni kéne! 3:1!

40-0
    Erre most még nagyobb az esély, három bréklabda Jani Réka számára!

2:1
    Ez nem tartott sokáig, sajnos Jani elveszíti az adogatását, így a nehezen kiharcolt brékelőny már el is veszett. 2:1!