MTK-Budapest – Dunaújvárosi KKA 23:27 (vége) | Siófok – Fehérvár 29:20 (vége)
MTK-Budapest
23:27 (14:11)
Dunaújvárosi KKA
szombat 07.03.2015, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

A mérkőzésen végül érvényesült a papírforma, a nagyobb játékerőt képviselő Dunaújváros begyűjtötte a két pontot.
    Az első félidő huszadik percéig fej-fej mellett haladt a két csapat, aztán a hazaiak produkáltak egy ötgólos sorozatot. A szünetre háromgólos MTK-Budapest vezetésnél mehettek a csapatok.
    A fordulást követően egy teljesen új Dunaújváros lépett pályára, úgy tűnik Mátéfi Eszter fejmosása hatásos volt. A vendégek hamar egalizáltak, majd el is léptek a kék-fehér együttestől.
    A hajrában már csapongó volt a játék, de igazából a dunaújvárosi győzelem nem forgott veszélyben.
    Triffa Ágnesről egyelőre nincs hír, nem tudni sérülése mennyire súlyos.
    Köszönöm a figyelmet! (19:38:02)

60
    Mérkőzés vége. (23:27)

60
    TRISCSUK a legvégén még minden-mindegy alapon eleresztett egy lövést, mintegy 12 méterről bevágta. (23:27)

60
    A vendégek hibáztak támadásban, aztán Vig védett nagyot a dunaújvárosi kapuban. (23:26)

60
    A Dunaújváros időt kért! (23:26)

60
    WOLF vállalta el ismét a hazaiak büntetőjét, a vendégek kapujába Nagy Éva jött be, ez sem segített. (23:26)

59
    Nagy a kapkodás a pályán. Előbb Fekete hibázott ziccerben a hazaiaknál, majd Ignácz-Pethő védett egy előkészítetlen dunaújvárosi lövést. (22:26)

58
    Demoralizáló találat! TRISCSUK kínaiból talált be. (22:26)

57
    FEKETE bal szélről találta meg a rést, ezzel három a különbség. (22:25)

57
    Triscsuk lövését Ignácz-Pethő kitolta, az MTK-Budapest támadhat. (21:25)

56
    Hiba mindkét oldalon, újra a vendégek támadhatnak. (21:25)

55
    A Dunaújváros időt kért! (21:25)

55
    KOVÁCS kapta a labdát beállóban, ügyesen fordult be vele. (21:25)

55
    Varga jobb szélről csak a kapufáig jutott, AZARI viszont a másik oldalon ugyancsak szélről nem hibázott. (20:25)

54
    BERTA bal szélről volt eredményes, Blazek mellett megtalálta a rést. (20:24)

53
    Hazai labdaszerzés után sikerült a kék-fehérek leindítása, FEKETE ziccerben bevarrta. (20:23)

52
    CSUKA kapta a labdát beállóban, befordulása után már nem volt nehéz dolga. (19:23)

51
    GERA jött be támadásba, a Kohász emberhátrányban is betalált. (18:23)

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Blazek (kapusok) – Csuka, Horváth Dóra, Varga, Ábrahám, Szádvári, Fekete, Barna, Kovács, Wolf, Urfi, Khouildi, Valovics
    Dunaújvárosi KKA: Triffa, Víg, Nagy (kapusok) – Ferling, Gera, Triscsuk, Azari, Berta, Takács Dusmáta, Vincze, Bulath, Kamper, Takács Bianka, Ferenczy, Hosszu, Rádl

Játékvezetők: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária