Szolnoki Olaj KK – KK Union Olimpija 106:99 (hosszabbítás vége)
szombat 07.03.2015, 19:00 • Szolnoki Tiszaligeti Sportcsarnok • Adria Liga

Szolnoki Olaj KK: LEE 18, KELLER15, Wittmann 5, VOJVODA 21, RAKICS 16, L. Jones 4, Báder 4, BRKICS 9, Pavlovics -, S. MILOSEVICS 11, Gipson 3.

KK Union Olimpija: Rupnik -, Marinelli 0, Hrovat 0, Vucsetic -, Murics 4, NIKOLOV 12, Mahkovics 0, OMICS 29, PREPELICS 30, Jagodnik 0, MARINOVICS 16, Kanacevics 8.

Szolnoki Olaj KK – KK Union Olimpija 106:99

Köszönöm a figyelmet! (21:06:06)

Parádés győzelmet aratott a Szolnok egy nagyon jó erőkből álló szlovén gárda ellen.
    Az első félidő a Szolnoké volt, de a harmadik negyedet fölényesen hozta a Ljubljana és fordított. A negyedik negyedben váltott vezetéssel haladtak a felek. Az utolsó akció az Olajé volt három pontos hátránynál és Lee bedobta a sorsfordító triplát. Jöhetett a hosszabbítás, amelyet a hazaiak uraltak Vojvoda és Keller vezetésével. Itt már nem volt ellenszere a vendég csapatnak és végül hétpontos szolnoki siker született. Ez volt az Olaj 11. győzelme a sorozatban, így 11:13-mal áll a szlovének pedig 13:11-gyel, így minimális esélyük maradt a négy közé jutásra.

45:00
    Mérkőzés vége. (106:99)

44:55
    Gyorsindítás után még KELLER zsákolt egyet, megvan a győzelem. (106:99)

44:51
    OMICS kettőből egyet dobott be a büntetővonalról. (104:99)

44:51
    Omics dobhat még két büntetőt. (104:98)

44:41
    RAKICS bedobta mind a kettő büntetőt. (104:98)

44:41
    Rakicsnak ütöttek oda, két büntetőt dobhat. (102:98)

44:37
    Milosevics blokkolt egy dobást. (102:98)

44:28
    LEE újabb parádés triplája. (102:98)

44:13
    Prepelics passza után OMICS zsákolt. (99:98)

43:59
    KELLER kettőből egy büntetőt dobott be. (99:96)

43:59
    Kellernek ütött oda dobás közben egy hatalmasat Omics. (98:96)

43:42
    PREPELICS minkét büntetője benn van, 30 pontos. (98:96)

43:39
    Prepelics passzába kapott bele Lee, de a játékvezető rossz helyen állt, így nem tudta megmenteni az amerikai a labdát. (98:94)