Győri Audi ETO KC
29:23 (12:10)
HCM Baia Mare
vasárnap 08.03.2015, 19:00 • Audi Aréna, Győr • EHF Bajnokok Ligája

20-25 percig tudta nagyon megnehezíteni a Győr dolgát a román gárda, de Arenhart bravúrjai is kellettek ehhez. Az első félidő végére pontosabbá váltak a győri támadások, és ez a második félidőben is így alakult, egy ízben három gólra felzárkózott a Nagybánya, de többre nem futotta az erejükből, ennyivel a Győr egyértelműen jobb csapat. (20:30:37)

60
    Mérkőzés vége. (29:23)

60
    A végére még egy bravúr Csapótól, nincs másra idő. (29:23)

60
    KNEDLIKOVA a szélről talál be (29:23)

60
    NASCIMNENTO lő be egy hetest Csapónak. (28:23)

59
    HORNYÁK értékesíti Planéta remek passzát. (28:22)

59
    Makajeva áll ki. (27:22)

59
    Planéta passzív alatt, szabaddobás után lő mellé, de elveszik a labdát a románoktól a játékvezetők. (27:22)

57
    Grimsbö is fog egy ziccert, eladott majd visszaszerzett labda a Győrtől... (27:22)

56
    Planéta átlövését lábbal védi Arenhart, eladott labda a vendégektől, Hornyák ziccerben lövi telibe a kapufát. (27:22)