Ferencváros – Győr 24:21 (vége) | Érd – MTK-Budapest 29:26 (vége)
Érd
29:26 (15:13)
MTK-Budapest
szerda 11.03.2015, 18:00 • Érd Áréna, Érd • Női kézilabda NB1

Gólgazdag mérkőzésen, a vártnál talán nehezebben, de végül nyert az esélyesebb hazai csapat. Az MTK nem adta fel a küzdelmet a nagyobb játékerőt képviselő ellenfele ellen, Kovács vezérletével többször is visszajöttek 5 gólos hátrányból, egyenlíteni azonban egyszer sem sikerült. (19:23:16)

60
    Mérkőzés vége. (29:26)

60
    Heteshez jut az MTK, WOLF értékesíti is. (29:26)

59
    Hátrányban fejezi be a mérkőzést az MTK. Khouildi Ines jut a kiállítás sorsára. (29:25)

57
    Időt kér az MTK. (28:25)

57
    KLIVINYI góljával tovább nő a különbség. (29:25)

56
    KOSTIUKOVA lövi meg második gólját, 3 közte. (28:25)

55
    BARNA góljával zárkózik a vendég együttes. Izgalmas utolsó percek elé nézhetünk. (27:25)

54
    Hetest kap az Érd, amit most kivételesen értékesíteni is tudnak. SCHATZL a gólszerző. (27:24)

54
    Kiállítás az MTK-nál is, Valovics Nóra ül a kispadra. (26:24)

54
    CSUKA válaszol gyorsan vendég részről. (26:24)

53
    TAKÁCS szerzi meg első gólját a mérkőzésen, emberhátrányban. (26:23)

53
    Hazai kiállítás. Szekeres Klára ül le 2 percre. (25:23)

51
    Nagyon sok most a hiba mindkét csapat játékában, hosszú gólcsend után CSUKA szerezi meg csapat 23. találatát. (25:23)

49
    KOSTIUKOVA lövi az első gólját, kihasználva az emberelőnyös helyzetet. (25:22)

49
    Vendég kiállítás, Khouildi Ines kap 2 percet. (24:22)

47
    CSUKA góljával zárkóznak a kék-fehérek. (24:22)

45
    SZEKERES válaszol a túloldalon. (24:21)

45
    Újabb KOVÁCS gól. A hátán viszi csapatát Kovács Gréta a második félidőben. (23:21)

urimate

Érd: Gridnyeva, Janurik, Oguntoye – Schatzl, Kovács Anna, Vuksevic, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Pálos-Bognár, Signate, Kostiukova, Krpez, Takács, Mester, Nick
    MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Blazek (kapusok) – Csuka, Horváth Dóra, Varga, Ábrahám, Szádvári, Fekete, Barna, Kovács, Wolf, Urfi, Khouildi, Valovics

Játékvezetők: Hargitai Gábor – Tavarnay László, Erdélyi Péter