Zenit – Torino FC 2:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Ajax Amsterdam 1:0 (vége) | VfL Wolfsburg – Internazionale 3:1 (vége)
Club Brugge KV – Besiktas JK 2:1 (vége) | SSC Napoli – Dinamo Moszkva 3:1 (vége) | Everton FC – Dynamo Kijev 2:1 (vége)
Villarreal – Sevilla 1:3 (vége) | ACF Fiorentina – AS Roma 1:1 (vége)
VfL Wolfsburg
3:1 (1:1)
Internazionale
csütörtök 12.03.2015, 19:00 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Európa liga

Az Inter korán szerzett vezetést, de a harmincadik percben góllá érett a Wolfsburg fölénye. A csapatok döntetlennel mehettek pihenni. A második félidőben a hazaiak domináltak, és Kevin De Bruyne duplájával végül 3:1-re, magabiztosan nyertek, és kényelmesnek mondható előnnyel mehetnek a visszavágóra, Olaszországba! Köszönjük megtisztelő figyelmüket, viszontlátásra! (20:54:23)

90+5

90+4
    Perisic távoli lövések jócskán fölé szállt.

90+4
    Hazai bedobás jöhet az Inter térfelén.

90+3
    Guarin kapu elé ivelt labdája ezúttal ellenfélhez szállt.

90+2
    Guilavogui követett el taktikai faltot.

90+1
    De Bruyne közel került a mesterhármashoz. Bendtner adott remek labdát neki, majd betört a tizenhatoson belülre és tüzelt. Jobb lábas lapos lövése a hosszú alsó előtt centikkel suhant el!

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Icardi került helyzetbe, lövését azonban közvetlen közelről blokkolták!

89
    Hazai bedobás jöhet a középpályán, továbbra is őrzi két gólos előnyét a Wolfsburg.

87
    Vieirinha helyére érkezett Perisic.

86
    Guarin szöglete nem okozott veszélyt.

86
    Támadásban továbbra is az Inter, ezúttal Icardi lövése pattant szögletre.

85
    A sarokrúgást Benaglio könnyedén gyűjtötte be.

85
    Guarin pattogós lövése megpattant egy védőn, szöglet jöhet!

84
    Vieirinha beadására De Bruyne érkezett, aki tizenöt méterről fejelt, egyenesen a kapus kezébe.

83
    Ranocchia kapott sárgát lerántás miatt.

82
    Kovacic érkezett Shaqiri helyére.

Gólok: 28. Naldo, 63. Bruyne, 76. Bruyne – 5. Palacio

Lapok:   71. Naldo (WOF) – 30. Icardi (INM), 34. Ambrosio (INM), 75. Vidic (INM), 83. Ranocchia (INM)

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Rodriguez, Knoche, Naldo, Vieirinha ( 87' Perisic ) – Gustavo, Guilavogui – Schurrle ( 46' Trasch ) , De Bruyne, Caligiuri – Dost ( 70' Bendtner )
    Cserék: Grünk – Bendtner, Jung, Klose, Perisic, Schafer, Trasch

Edző: D. Hecking

Internazionale: Carrizo – D' Ambrosio, Juan, Ranocchia (C) , Santon ( 82' Kuzmanovic ) – Medel, Guarin, Hernanes ( 58' Vidic ) – Shaqiri ( 82' Kovacic ) – Palacio, Icardi
    Cserék: Handanovic – Andreolli, Dodo, Kovacic, Kuzmanovic, Puscas, Vidic

Edző: R. Mancini

Játékvezetők: Tomas Listkiewicz – Pavel Listkiewicz, Szymon Marciniak ( lengyelek )

Nézőszám: 25374