Ceglédi EKK – PINKK-Pécsi 424 66:70 (vége) | UNIQA Euroleasing Sopron – Szekszárd 95:59 (vége) | PEAC-Pécs – Aluinvent-DVTK 73:90 (vége)
Györ – ZTE NKK 74:70 (vége)
Ceglédi EKK
66:70 (21:27, 40:40, 56:56)
PINKK-Pécsi 424
csütörtök 12.03.2015, 13:00 • Audi Aréna, Győr • Magyar Kupa

Nagyon izgalmas meccsel indult a Magyar Kupa döntősorozata, fej-fej mellett haladt a két csapat, a félidőben és a harmadik negyed végén is döntetlen volt az állás, a végjáték döntött, ahol a PINKK játékosai jobban koncentráltak, kevesebbet hibáztak, gyakorlatilag ez döntött a javukra, várhatják a hamarosan következő mérkőzést, amelyen a Sopron és a Szekszárd dönti el egymás között, hogy ki legyen a PINKK ellenfele az egyik elődöntőben. (14:52:31)

39:56
    Faulkner bedobja a büntetőket gond nélkül, ezzel el is dönti a meccset gyakorlatilag. (66:70)